Kontakt

Otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości Wrocław Jedności Narodowej!

W dniu 22 listopada 2022 roku odbyło się uroczyste otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Wrocław Jedności Narodowej. 

W uroczystości udział wzięli gospodarze – Właściciel oddziału Tomasz Peryt oraz zaproszeni goście – z ramienia centrali Manager ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafał Wojdyła. 

O tym, co skłoniło w wyborze franczyzowego modelu biznesowego i otworzeniu drugiego franczyzowego biura nieruchomości, opowiada właściciel powstającego oddziału PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Wrocław Jedności Narodowej mieszczącego się na ulicy Jedności Narodowej 98.

Tomaszu, co zachęciło Cię do rozpoczęcia kariery w branży nieruchomości? Jak wyglądały Twoje początki? 

Moja współpraca z siecią Północ Nieruchomości rozpoczęła się w 2007 roku jako agent nieruchomości w oddziale
w Legnicy. Po 9 latach pracy, przejąłem ten oddział i podpisałem Umowę franczyzową.

Już od sześciu lat z sukcesami prowadzisz oddział Północ Nieruchomości Legnica. Jak wyglądało prowadzenie własnego biura nieruchomości przez minione lata? 

Ostatnie 5 lat było bardzo dobrym czasem dla rynku nieruchomości, a co za tym idzie Nasz oddział w Legnicy rozwijał się dość prężnie. Obecnie mamy zespół składający się z 6 świetnych agentów działających na terenie Legnicy i okolic.

Kiedy podjąłeś decyzję o założeniu drugiego oddziału franczyzowego we Wrocławiu? 

Pomysł na oddział we Wrocławiu rozwijał się w mojej głowie już od pewnego czasu z uwagi na bliskość obydwu miast, a także transakcje pomiędzy dwoma lokalizacjami. Dzięki działalności na terenie Wrocławia i Legnicy mamy zdolność do obsługiwania większej liczby klientów w profesjonalny sposób, a teren naszej działalności jest dużo większy.

Dlaczego wybrałeś Wrocław jako miejsce na lokalizację drugiego oddziału? Czym charakteryzuje się wrocławski rynek nieruchomości?

Wrocław jest mi bliski i znany od wielu lat. Jako student mieszkałem tu przez 3 lata, mam tu wielu znajomych i zawsze byłem związany z tym miejscem. Tak jak wcześniej wspomniałem, biznesowo 2 lokalizacje bardzo się przenikają i dają większe możliwości działania.

Czy rynek nieruchomości we Wrocławiu jest podobny do tego w Legnicy? 

Rynek nieruchomości w Legnicy jest podobny. Oczywiście Wrocław daje większe możliwości działania, szczególnie
na rynku pierwotnym, ale widzę dużo podobieństw. Osobiście nie zamykam się na żadne nieruchomości, chociaż początkowo we Wrocławiu skupiłem się na rynku mieszkaniowym. W Legnicy z uwagi na dłuższy staż obsługujemy praktycznie cały rynek komercyjny oraz gruntów. We Wrocławiu z biegiem czasu też mam nadzieję zająć się większą częścią rynku.

Rok temu wspominałeś, że Twoi obecni pracownicy tworzą zgrany zespół, do którego tak mocno dążyłeś! Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoim zespole? 

Mój zespół w Legnicy od poprzedniego roku powiększył się o kolejnych świetnych i profesjonalnych agentów. Nasze biuro tworzą naprawdę zaangażowani i oddani klientom pośrednicy, co jest zauważane i doceniane przez lokalny rynek. W biurze we Wrocławiu udało się zrekrutować równie wartościowe osoby, mocno wkraczające w tę ciekawą, ale wymagającą branżę.

Dlaczego zdecydowałeś się zostać Franczyzobiorcą Północ Nieruchomości? Jaka Twoim zdaniem jest największa zaleta współpracy z naszą siecią? 

Północ Nieruchomości znam już bardzo długo, brałem udział w jej rozwoju od pośrednika do osoby prowadzącej dwa franczyzowe oddziały. Moim zdaniem największą zaletą jest chęć rozwoju sieci, profesjonalni ludzie zarządzający nią
i dobra współpraca w każdym elemencie prowadzenia biura. 

Co możesz powiedzieć osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do sieci Północ Nieruchomości?

Zachęcam ich serdecznie do nawiązania współpracy z siecią Północ Nieruchomości, z uwagi na pełen profesjonalizm
i wsparcie tak bardzo potrzebne nie tylko na początku, ale również w trakcie działalności i tak mocno zmieniającego się rynku. Wspólnie działamy i staramy dopasować nasze ruchy do sytuacji w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która w ostatnim czasie mocno się zmienia.

Czego możemy życzyć Tobie i Twojemu zespołowi na kolejne lata? 

Życzyłbym zespołowi i sobie wytrwałości, ciągłego rozwoju i szacunku, jakim się darzymy. Nasze 2 zespoły są w stałym kontakcie i współpraca jest tu niezmiernie ważna. Razem możemy po prostu profesjonalnie i uczciwie obsłużyć każdego klienta, co jest dla nas najważniejszym aspektem tej pracy.

Gratulujemy otwarcia drugiego franczyzowego oddziału i z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej