Kontakt

OTWARCIE ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI W LEGNICY

W DNIU 18 MAJA 2021 ROKU ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE RE OTWARCIE ODDZIAŁU W LEGNICY, KTÓREGO NOWA SIEDZIBA ZNAJDUJĘ SIĘ PRZY ULICY ŚRODKOWEJ 22.

Na zaproszenie właścicieli Tomasza Peryta oraz Andrzeja Kosiorka, w uroczystości udział wzięli zaproszeni goście – z ramienia centrali Prezes Zarządu – Andrzej Jakliński oraz Manager ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafał Wojdyła.

  1. Co skłoniło Was do zmiany lokalizacji biura i dlaczego taką lokalizację wybraliście na nową siedzibę biura?

Nasz zespół stale się powiększa oraz rozwija swoje umiejętności i z uwagi na większą liczbę pracowników, potrzebowaliśmy większej powierzchni, więcej miejsca do pracy, tak aby zapewnić naszym klientom komfort i dyskrecję podczas spotkań i negocjacji. Nowa lokalizacja biura jest blisko ścisłego centrum Legnicy, przy lokalu jest wiele miejsc parkingowych, a samo biuro daje nam większe możliwości reklamy i promowania marki Północ Nieruchomości. Klientów zainteresowanych współpracą, zapraszamy na rozmowę o nieruchomościach przy pysznej kawie, doradzamy im podczas całego procesu sprzedaży lub kupna nieruchomości.

  1. Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w Waszym mieście?

Perspektywy zapowiadają się bardzo obiecująco, marka jest rozpoznawalna wśród mieszkańców naszego miasta i kojarzy im się z wysoką jakością usług i profesjonalnym podejściem do powierzonych nam zadań. Klienci doceniają nasze zaangażowanie. Zauważamy również, że przybywa klientów, którzy potrzebują pomocy w sprzedaży, jak również w znalezieniu wymarzonego mieszkania lub domu. Jesteśmy świadomi, że są to trudne i stresujące decyzję, stąd nasz nacisk na bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji.

  1. Pandemia COVID-19 odcisnęła piętno również na rynku nieruchomości. Jak oceniacie sytuację w branży w Polsce, a szczególnie w Legnicy?

Sytuacja przez ostatni rok dość znacząco się zmieniła. Teraz klienci poszukują mieszkań z balkonami lub tarasami, jest również duże zapotrzebowanie na domy i działki. Rynek komercyjny w Legnicy powoli się normuje po lekkim zastoju podczas lockdownu. Nasza praca jest w dużej mierze zdalna i ograniczaliśmy kontakty bezpośrednie do minimum, ale teraz wszystko wraca do normy i w końcu możemy swobodnie spotykać się z klientami, a jest to dla nas niezmiernie ważne.

  1. Czym oddział PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI wyróżnia się na lokalnym rynku biur nieruchomości?

Przede wszystkim wyróżniamy się dobrą opinią wśród klientów, na którą marka Północ Nieruchomości w Legnicy pracuje od ponad 15 lat. Nasz zespół jest grupą profesjonalnych i pełnych zaangażowania doradców ds. nieruchomości, ceniących sobie bezpieczeństwo klienta i transakcji. Unikamy rotacji wśród naszych agentów i dbamy o ich ciągły rozwój poprzez liczne szkolenia organizowane przez sieć, w których uczestniczymy podnosząc stale swoje kwalifikacje.

Sięgamy do nowoczesnych narzędzi promocji naszych ofert, tj. Wirtualny Spacer 3D i profesjonalne sesje zdjęciowe. Współpracujemy z zaufanym notariuszem i doradcą kredytowym, aby jak najlepiej i kompleksowo zadbać o naszych klientów. 

Dziękujemy Tomkowi i Andrzejowi za gościnę. Gratulujemy wyboru nowej siedziby biura oraz życzymy kolejnych sukcesów i jeszcze większego grona zadowolonych klientów.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej