Kontakt

OTWARCIE ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI W MYŚLENICACH

W DNIU 30 CZERWCA 2020 ROKU ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE OTWARCIE ODDZIAŁU W MYŚLENICACH, KTÓRY MIEŚCI SIĘ PRZY ULICY SŁOWACKIEGO 18.

W uroczystości udział wzięli gospodarze – Dyrektorzy oddziału Katarzyna i Grzegorz Żuławińscy oraz zaproszeni goście – Prezes Zarządu Andrzej Jakliński, a także Manager ds. rozwoju sieci i marketingu Rafał Wojdyła.

Dlaczego otworzyliście biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Decyzja o wyborze Franczyzodawcy nie była łatwa. Jej dokonanie poprzedziły wielomiesięczne poszukiwania i rozmowy z biurami z całej Polski. Ostatecznie zdecydowaliśmy się otworzyć biuro pod marką Północ Nieruchomości ponieważ przekonał nas profesjonalizm przedstawicieli sieci, jasne i przejrzyste warunki umowy, a także umożliwienie dużej swobody w działaniu naszego biura i zachowanie partnerskich relacji. Dodatkowo ważnym aspektem jest fakt, że Północ Nieruchomości istnieje na rynku od przeszło 20 lat, cieszy się nieposzlakowaną opinią zarówno klientów, jak i Franczyzobiorców, oferuje bogate know-how i pomoc na każdym etapie działalności.

Jakie macie plany i założenia?

Zdajemy sobie sprawę, że działalność na rynku nieruchomości, a zwłaszcza budowanie dobrej opinii biura to proces długotrwały, wymagający pracy i cierpliwości. W tym roku chcemy maksymalnie możliwie zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów, zbudować własną, ciekawą bazę ofert i klientów, tak aby w kolejnych latach móc skupić się na rozwoju oddziału i powiększaniu kadry o kolejnych doradców ds. nieruchomości.

Czym biuro będzie się zajmowało?

Z racji tego, że dopiero stawiamy pierwsze kroki w branży, w chwili obecnej będziemy się skupiać na różnych dziedzinach pośrednictwa, zarówno sprzedaży/kupnie mieszkań, działek, domów  z rynku wtórnego i pierwotnego, jak i ich wynajmie. Chcemy współpracować z osobami prywatnymi, ale także z instytucjami, deweloperami, inwestorami indywidualnymi. Z biegiem czasu z pewnością zauważymy, jaka gałąź pośrednictwa nieruchomości odpowiada nam najbardziej i będziemy chcieli wyspecjalizować się w konkretnym kierunku, natomiast nigdy nie wykluczamy żadnej formy współpracy.

Dlaczego taka lokalizację wybraliście na siedzibę biura?

Nasze biuro zlokalizowane jest w samym centrum Myślenic, a nawet
w bardzo ruchliwej jego części, która ze względu na bliskość Wydziału Architektury i Budownictwa Starosta Powiatowego oraz Sądu Rejonowego skupia w okolicy wielu geodetów, notariuszy, prawników, a także biur nieruchomości. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu kancelarii notarialnej czy biura geodezyjnego możemy zaproponować klientowi współpracę. Wiele spraw związanych z obrotem nieruchomościami będzie mógł załatwić praktycznie w jednym miejscu.

Czym chcecie się wyróżnić na rynku lokalnym?

Myślenicki rynek pośrednictwa nieruchomości jak na blisko dwudziestotysięczną miejscowość jest dość rozbudowany. Na terenie miasta działa obecnie kilkanaście biur, z których część posiada doświadczenie w prowadzeniu działalności. Przy tak dużej konkurencji podstawą jest wysoka jakość usług i profesjonalizm, czyli priorytetowe aspekty zarówno dla nas samych, jak i dla marki Północ Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży bezpośredniej posiadamy wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta, cechuje nas pozytywne i otwarte podejście zarówno do życia, jak i wykonywanej pracy.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w Waszym mieście?

Na chwilę obecną myślimy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną ciężko jest przewidzieć w jakim kierunku będzie podążał rynek, czy to w małej miejscowości takiej jak nasza, czy w większych miastach. Myślenice są rynkiem dość specyficznym. Bliskość miasta Krakowa, duża ilość miejsc pracy, atrakcyjne położenie pod względem rekreacyjnym powoduje, że ceny nieruchomości w porównaniu z innymi miastami w Polsce są relatywnie wysokie, a na dzień dzisiejszy nie obserwujemy znaczącego wpływu epidemii na zmianę cen nieruchomości. Cały czas mamy przed sobą perspektywę użytku w celach rekreacyjnych pobliskiego Zalewu Dobczyckiego, który mógłby zdecydowanie zwiększyć atrakcyjność turystyczną regionu oraz spowodować większe zainteresowanie działkami w okolicy.  

Witamy w naszych szeregach i życzymy samych sukcesów!

[su_button url="http://www.polnoc.pl/franczyza/franczyza-polnoc-nieruchomosci/" target="blank" background="#001841" size="4" center="yes" radius="0"] Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości[/su_button]

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej