Kontakt

Północ Nieruchomości: Franczyzobiorca Mobilny Mateusz Gil

Z przyjemnością przedstawiamy nowego franczyzobiorcę mobilnego w naszej sieci Północ Nieruchomości – Mateusza Gila z Gliwic.

Mateusz postanowił dołączyć do naszej sieci, z uwagi na silną pozycję Północ Nieruchomości na rynku. Jak sam podkreśla: "Przede wszystkim liczyła się dla mnie ugruntowana pozycja na rynku nieruchomości, lepsze możliwości rozwoju biznesu i wsparcie doświadczonych specjalistów."

Dla nas jest to niezwykle ważne, że nasza marka jest postrzegana jako solidna i wiarygodna do rozwijania własnego biznesu. Mateusz zdecydował się na wariant Franczyzy Mobilnej z powodu niezależności, jaką ten model współpracy oferuje. Wyjaśnia: "Niezależność w prowadzeniu firmy, możliwość realizacji różnych celów biznesowych, elastyczność
i samodzielna organizacja czasu."

Franczyza Mobilna w Północ Nieruchomości to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i chcą samodzielnie zarządzać swoim czasem pracy, jednocześnie korzystając ze wsparcia i know-how dużej, doświadczonej sieci. Mateusz jest tego doskonałym przykładem.

Życzymy Mateuszowi samych sukcesów i wielu satysfakcjonujących transakcji na nowej drodze zawodowej. Wierzymy, że jego zaangażowanie i determinacja przyczynią się do dalszego rozwoju sieci Północ Nieruchomości w Gliwicach.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej