Kontakt

Północ Nieruchomości Laureatem Godła Złoty Laur Konsumenta 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy uhonorowani prestiżowym Złotym Laurem Konsumenta 2023. To wyróżnienie przyznawane jest w ramach konkursu Laur Konsumenta/Laur Klienta 2023, organizowanego przez Redakcję Stron Biznesu, dodatku promocyjno-informacyjnego ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej i Stron Rynku w Gazecie Wyborczej.

Plebiscyt Laur Konsumenta/Laur Klienta od dziewiętnastu lat wspiera przedsiębiorstwa w Polsce, umacniając ich wizerunek na rynku i pomagając w działaniach marketingowych. To szczególne wyróżnienie, przyznawane przez samych konsumentów, pozwala laureatom wyróżnić się na tle konkurencji i śmiało poszerzać zakres swojej działalności reklamowej.

W ramach prowadzonego konkursu nasza oferta produktowa i usługowa została doceniona przez głosujących
w kategorii jakości świadczonych usług franczyzowych. Taki wybór jest dowodem na to, że nasza marka cieszy się ogromnym zaufaniem i uznaniem wśród klientów.

– Otrzymanie Złotego Lauru Konsumenta 2023 za zajęcie pierwszego miejsca w sondażu jest dla nas szczególnym zaszczytem i potwierdzeniem, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w dostarczaniu najwyższej jakości usług przynosi oczekiwane efekty. – wyjaśnia Rafał Wojdyła Manager ds. rozwoju i marketingu Północ Nieruchomości.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swoje głosy oraz za okazane zaufanie i wsparcie. Jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy i nieustannego rozwoju, aby nadal dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej