Kontakt

Północ Nieruchomości z nowym Franczyzobiorcą Mobilnym w Tarnowie

Z radością informujemy, że 4 października 2023 roku, dołączył do nas Michał Kawa, otwierając nowy rozdział swojej kariery zawodowej i jednocześnie wnosząc nowe spojrzenie do naszej rozwijającej się sieci.

Rafał Wojdyła, Menedżer ds. Rozwoju Sieci i Marketingu w Północ Nieruchomości był obecny podczas podpisania umowy, powiedział, że Michał posiada ogromną wiedzę do prowadzenia biznesu. Jesteśmy przekonani, że razem zrealizujemy imponujące osiągnięcia na tarnowskim rynku nieruchomości - komentuje Rafał Wojdyła.

Franczyza Mobilna w Północ Nieruchomości

Jako nasz partner, zyskujesz dostęp do szerokiego pakietu benefitów, zaawansowanych narzędzi oraz wsparcia ekspertów branży, które razem stanowią fundamenty dla Twojego sukcesu biznesowego. Wybierając Franczyzę Mobilną, stajesz się częścią sieci liderów, którzy wspólnie kreują przyszłość sektora nieruchomości, łącząc wiedzę, doświadczenie i innowacyjność.

Do zobaczenia w Tarnowie!

Niebawem mieszkańcy Tarnowa i okolic będą mieli możliwość skorzystania z profesjonalnych usług Północ Nieruchomości. Składamy serdeczne gratulacje nowemu Mobilnemu Doradcy i życzymy mnóstwa sukcesów!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej