Kontakt

PÓŁNOC Nieruchomości z tytułem Lidera XX-lecia w plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta

Z ogromną dumą ogłaszamy, że PÓŁNOC Nieruchomości została uhonorowana prestiżowym tytułem Lidera XX-lecia (2004-2024) w jubileuszowej edycji plebiscytu Laur Klienta/Konsumenta. Jest to szczególne wyróżnienie 20 lat naszych nieustających wysiłków na rzecz doskonalenia standardów w branży nieruchomości i potwierdza najwyższą jakość usług, jaką oferujemy naszym klientom.

Tytuł Lidera XX-lecia jest przyznawany firmom, które przez lata konsekwentnie zdobywały uznanie i zaufanie konsumentów, utrzymując wysoką pozycję w ogólnopolskich głosowaniach. Nagroda ta stanowi ukoronowanie dwudziestoletniej historii plebiscytu, który wyłania najbardziej cenione przez konsumentów marki, produkty i usługi.

Wyróżnienie to jest rezultatem analizy przeprowadzonej przez Redakcyjną Kapitułę Konkursową, która uwzględniła nie tylko aktualne osiągnięcia i popularność marki, ale także jej obecność i wyniki w poprzednich edycjach plebiscytu Laur Klienta/Konsumenta. Szczególną wagę przykładano do głosów oddanych przez konsumentów w najnowszym ogólnopolskim sondażu, co dodatkowo podkreśla realne zadowolenie i lojalność naszych klientów.

Dziękujemy za to niezwykłe wyróżnienie, które jest dla nas zarówno potwierdzeniem dotychczasowych osiągnięć, jak i motywacją do dalszego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Jesteśmy wdzięczni za każdy głos zaufania, który od naszych klientów otrzymaliśmy przez te wszystkie lata.

Dla naszych klientów i partnerów biznesowych to sygnał, że idziemy w dobrym kierunku, a nasze działania na rzecz rozwoju i innowacji są odpowiedzią na ich oczekiwania i potrzeby.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu. Jesteśmy dumni, że możemy razem z Wami kontynuować tę wspaniałą podróż w świecie nieruchomości!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej