Kontakt

Relacja z wyjazdu firmowego Północ Nieruchomości do Dubiecka

W dniach 15-16 września 2023 roku mieliśmy przyjemność zorganizować wyjazd firmowy dla naszych Franczyzobiorców Północ Nieruchomości. Wydarzenie to odbyło się w malowniczej miejscowości Dubiecko, w województwie podkarpackim. Poniżej przedstawiamy krótką relację z tego niezapomnianego wydarzenia.

W piątek rano dotarliśmy na teren ośrodka i po zakwaterowaniu udaliśmy się na pierwsze szkolenie prowadzone przez Grzegorza Woźniaka - Dyrektora Oddziału Północ Nieruchomości Lublin na temat motywacji w pracy pośrednika. Grzegorz podzielił się swoją wiedzą na temat tego, jak podtrzymywać motywację, jakie są składowe motywacji oraz jak planować sukces na dłuższą metę.

Następnie po krótkiej przerwie, odbyło się szkolenie Michała Birka - Dyrektora Oddziału Północ Nieruchomości Wołomin na temat wideo marketingu oraz innych sposobów na zdobycie klientów. Michał podzielił się swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniem w zakresie marketingu w branży nieruchomości. Po intensywnych szkoleniach przyszedł czas na chwilę relaksu. Wspólny obiad w karczmie dostarczył nam wiele energii na dalszą część dnia :) 

Po południu rozpoczęliśmy grę terenową w pięknych okolicach ośrodka. Podzieliliśmy się na grupy i przeszliśmy szkolenie z nawigacji kompasem. Następnie ruszyliśmy w teren, gdzie czekały na nas różne zadania związane
z survivalowym charakterem gry. Całość zakończyła się podsumowaniem i wręczeniem nagród dla zwycięzców. Wieczór upłynął w atmosferze biesiady grillowej, gdzie nasi uczestnicy mogli skosztować regionalnych przysmaków.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od śniadania, następnie zaprosiliśmy uczestników na warsztat prowadzony przez Piotra Karkoszkę - wybitnego trenera z 10-letnim doświadczeniem sprzedażowym. Warsztat obejmował maksymalizację efektów biznesowych. Praktyczne wskazówki od trenera dały naszym uczestnikom możliwość współdziałania w grupie. Po intensywnych warsztatach przyszedł czas na zakończenie wyjazdu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję na kolejne tak udane wydarzenia!

Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje dołączenie do Franczyzy w Północ Nieruchomości:
🌐 franczyza.polnoc.pl

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej