Kontakt

Sprzedaż mieszkania w kilka godzin? To możliwe!

Czy sprzedaż mieszkania w kilka godzin jest możliwa? Tak, nawet na trudnym rynku dochodzi do walki
o nieruchomości! Jak znaleźć kupca na swoje mieszkanie i jakie formalności trzeba spełnić? Koniecznie przeczytajcie artykuł w serwisie rzeczpospolita.pl, w którym wypowiadają się nasi eksperci: Erwina Król – Kierownik oddziału Północ Nieruchomości Bolesławiec, Ewa Droś i Robert Dejnek – Właściciele oddziału Północ Nieruchomości Radzionków. 

W rejonie Bytomia średni czas sprzedaży mieszkań na początku roku to około pięć – siedem miesięcy – odpowiadają Ewa Droś i Robert Dejnek z oddziału Północ Nieruchomości Radzionków. – Pod koniec kwartału odnotowaliśmy delikatne odbicie. Stabilizacja stóp procentowych i wyhamowanie inflacji przełożyły się na zwiększone zainteresowanie mieszkaniami, co wpływa na skrócenie czasu sprzedaży – od miesiąca do trzech miesięcy – wyjaśniają Dyrektorzy. 

- Klienci z gotówką nie powinni, przynajmniej na razie, odczuwać większego zagrożenia – ocenia Erwina Król.
– Właściciele mieszkań nie rezygnują ze sprzedaży z myślą o ponownym wystawieniu lokali, gdy tanie kredyty popłyną na rynek. Sprzedający zaczynają mieć wyższe oczekiwania co do cen ofertowych. Pośrednikom jest trudniej pozyskać mieszkanie do sprzedaży, jednak, analizując tegoroczne transakcje, można wysunąć wniosek, że rynek powoli się rozbudza, a sprzedaż rośnie – podkreśla Erwina Król.

Cały artykuł znajdziesz w serwisie rp.pl: 
🌐bit.ly/Sprzedaz-mieszkania-w-kilka-godzin 

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej