Kontakt

Szczerość i kultura kluczem do sukcesu oddziału Północ Nieruchomości Kłodzko

21 kwietnia 2023 roku odbyła się gala finałowa konkursu Lider Nieruchomości 2022, organizowanego przez Otodom, oddział Północ Nieruchomości Kłodzko otrzymał wyróżnienie Lidera Nieruchomości. O sukcesie opowiada Właściciel oddziału Północ Nieruchomości Kłodzko – Filip Hoszowski przez ostatnie lata ciężko pracował nad rozwojem swojego oddziału! 

Jakie były Twoje odczucia, gdy dowiedziałeś się, że zajmujesz drugie miejsce w konkursie Lidera Nieruchomości Otodom 2022 w woj. dolnośląskiem?

Oczywiście duże zaskoczenie i czułem się zaszczycony i zmotywowany do dalszego polepszania jakości usług. Wyobraziłem sobie ile biur korzysta z portalu na całym dolnym śląsku… a my jesteśmy drudzy! 😊

Co według Ciebie składa się na osiągnięcia takiego wyniku?

Na pewno starania naszej całej drużyny aby ogłoszenia były jakościowo jak najlepsze, przejrzyste, miały daleki zasięg. Rzetelne opisy, nie przebarwione zdjęcia oraz przede wszystkim stawiamy na szczerość, kulturę, a kluczem do sukcesu jest wiedza o swoim rejonie i odbieranie telefonów od klientów.

Co wyróżnia Twój oddział Północ Nieruchomości Kłodzko?

Północ Nieruchomości jest to wypracowana marka i w naszym rejonie jej nie było... zapełniłem lukę, a teraz staram się utrzymać poziom, tak abyśmy wszyscy na tym skorzystali. 

Robimy swoje na miarę naszych możliwości, staramy się nie lekceważyć naszych klientów, czasami poświęcamy więcej czasu niż powinniśmy aby wszystko było dopięte.

Wielu moich klientów wspominało, że współpracowali już z innymi oddziałami i są zadowoleni, dlatego też przyszli do mnie 😊 

Czy uważasz, że na rynku nieruchomościami jest konkurencja, czy ją odczuwasz? 

Oczywiście, że jest konkurencja, musi być! My z naszą lokalną konkurencją żyjemy bardzo dobrze i często współpracujemy razem. Oczywiście są też agencje z zewnątrz które zaniżają poziom. Szczególnie te, które przyjmują oferty nie ze swojego regionu, a potem publikują nieruchomości czasami nawet nie wiedząc gdzie one się znajdują.

Dlatego my staramy się zajmować tylko naszym rejonem aby robić to rzetelnie.

A jeśli mamy klienta, który ma nieruchomość w innym obszarze kraju to współpracujemy z innymi oddziałami w naszej sieci Północ Nieruchomości i przekazujemy go pod opiekę agenta, który zna swój rejon, wtedy klient ma poczucie,
że został obsłużony rzetelnie i profesjonalnie – i na tym nam zależy! 

Czym według Ciebie należy zachęcać klientów do korzystania z Waszych usług? 

Oczywiście zachęcamy do współpracy wszystkich klientów, którzy chcą być obsłużeni uczciwie i z pełnym zaangażowaniem z naszej strony.

Tych, którzy chcą aby ich ogłoszenie było na poziomie aktualnych nowoczesnych rozwiązań rynkowych dających wiele możliwości w tej branży.

Nie ukrywam, że czasami zdarza nam się sprowadzić klienta na ziemię…

Czasami też zdarza się, że klient się na nas obrazi za szczerość np. w oszacowaniu wartości.. ale nie każda prawda jest wygodna, a my staramy się bazować tylko na prawdzie 😊 Zazwyczaj większość po krótkich przemyśleniach wraca do nas 😉

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy całemu zespołowi Północ Nieruchomości Kłodzko osiągnięcia tak wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej