Kontakt

Chcę zgłosić nieruchomość na WYNAJEM

WYNAJEM + jest niczym innym, jak sformalizowaniem i nadaniem nazwy naszej wieloletniej praktyce w obsłudze klientów dysponującymi nieruchomościami do wynajęcia, lecz nie mogących, bądź nie mających czasu zająć się tym osobiście.


WYNAJEM + można ulokować w połowie drogi pomiędzy wynajem standardowym, a administracją nieruchomości. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy oszczędzając swój czas, chcą jednocześnie mieć ostatnie słowo w kwestii wyborze Najemcy i samemu kontrolować kwestie czynszowe.


WYNAJEM + to również stała współpraca z jednym, dedykowanym dla klienta specjalistą, oparta przede wszystkim na zaufaniu i dużym zaangażowaniu ze strony naszych pracowników. Klient czuje się komfortowo każdorazowo rozmawiając z osobą, która zna jego ofertę, preferencje co potencjalnego najemcy, a w trakcie trwania umowy zawsze może służyć fachową poradą.


Tak naprawdę usługę tą praktykujemy z naszymi stałymi partnerami od dawna. Zadowoleni z obsługi klienci po zakończeniu trwania umowy powierzają nam ponowne poszukiwanie najemcy. Znamy lokal i znamy już naszych klientów. Wiemy jakie mają oczekiwania i co jest dla nich priorytetem. Posiadając te informacje szybko jesteśmy w stanie dopasować profil nowych lokatorów i skierować ich do wynajmujących. W trakcie trwania umowy, właściciele, jako, że nas już znają i mają do nas zaufanie w kwestiach budzących i wątpliwość zawsze mogą zwrócić się do nas po poradę i otrzymają satysfakcjonująca odpowiedź. Tak rodzi się partnerska relacja. I tak zrodził się WYNAJEM +.

Oczywiście jesteśmy obecni zarówno przy podpisaniu umowy jak i przekazaniu lokalu. Bardzo często wynajmujący powierzają nam również klucze. Wówczas o dogodnej dla zainteresowanego godzinie zaprezentujemy nieruchomość nie fatygując przy tym właściciela. Przeprowadzamy również umowy najmu korespondencyjnie pomiędzy stronami. Dla tych którzy dopiero co nabyli lokal pod wynajem służymy fachowym doradztwem w wszystkich nurtujących kwestiach. Jesteśmy elastyczni. Można kontaktować się z nami osobiście, telefonicznie, bądź mailowo. To klient wybiera jaka forma jest dla niego najdogodniejsza.

Masz pytanie? Zadzwoń!

Proces wynajmu

Przy praktycznie standardowej i jednorazowej opłacie można zagwarantować sobie dużo więcej. Przede wszystkim oszczędność czasu, pozostając jednocześnie decydentem w wszystkich kwestiach, na których wynajmującym najbardziej zależy. Całą obsługą strony poszukującej zajmujemy się już my opierając się o wytyczne otrzymane od właściciela. Usługa WYNAJEM + staje się szczególnie doceniania przez klientów, którzy mieszkają na stałe w innym mieście, niż posiadają nieruchomość do wynajęcia. Nie tracąc cennego czasu na dojazdy, mają pewność, że ktoś zaufany zawsze jest miejscu. Polubili ją także wszyscy nasi zapracowani klienci. Zmęczeni licznymi prezentacjami poszukującym, z którymi kontakt często kończy po pierwszym spotkaniu, decydują się zlecić to zadanie profesjonalistom. Sami natomiast mogą w tym czasie komfortowo wykonywać swoje własne zadania, bądź cieszyć się nielicznymi chwilami czasu wolnego. Jak obserwujemy we wszystkich naszych oddziałach zlecanie usług kompleksowych jest trendem ogólnopolskim podążającym za trendami rynków zachodnich. Przewidujemy więc, że WYNAJEM + szybko zyska swych kolejnych amatorów, generując nam jednocześnie zadowolonych i wiernych klientów.

Wszystko, w zależności czego nasz klient oczekuje. My ze swojej strony możemy zaoferować:

1. Fachowe określenie wysokości czynszu.

2Profesjonalne przygotowanie oferty.

3. Dostęp do naszej bazy poszukujących.

4.Szerokiej skali reklamę w Internecie.

5. Każdorazową prezentację oferty zainteresowanym.

6. Pomoc w przygotowaniu solidnej umowy najmu.

7. Przygotowanie szczegółowego protokołu zdawczo-odbiorczego.

8. Zrealizowanie dokumentacji fotograficznej.

9. Dostępność dla klienta w trakcie trwania umowy najmu.

Interesuje Cię umowa premium?