Kontakt
Nr oferty: 44968/3877/ODS

KAMIENICA INWESTYCYJNA 1050 m² – GRUNWALDZKA

Bydgoszcz, Grunwaldzka zobacz na mapie

1 680 000 PLN

Szczegóły oferty

Cena:
1 680 000,00 zł
Powierzchnia:
440,00 m2
Cena za m2:
3 818,18 zł
Powierzchnia użytkowa:
440,00 m2
Powierzchnia działki:
1 050,00 m2
Rok budowy:
1880
Stan budynku:
Do uzgodnienia
Typ domu:
Kamienica
Id oferty:
44968/3877/ODS

Opis

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona przy ul. Grunwaldzkiej w Bydgoszczy, obejmująca kamienicę z zabudową oraz działkę o powierzchni 1050 m².

Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny zarówno pod dalszy najem, przebudowę, rewitalizację, jak i nową inwestycję deweloperską. Dodatkowym atutem jest sąsiednia działka miejska, która według dostępnych informacji ma zostać wystawiona na sprzedaż w drodze przetargu pod koniec roku, co może istotnie zwiększyć możliwości inwestycyjne oraz potencjał zagospodarowania całego terenu.

Najważniejsze informacje:
  • powierzchnia działki: 1050 m²
  • powierzchnia użytkowa mieszkalna: ok. 330–340 m²
  • dwa lokale usługowe, w tym piekarnia
  • istniejący przychód z najmu: ok. 3500 zł miesięcznie
  • wszystkie media dostępne
  • wydane pozwolenie na wyburzenie
  • sąsiedztwo działki miejskiej planowanej do sprzedaży
  • atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta

Nieruchomość może stanowić interesującą propozycję pod:
  • apartamenty inwestycyjne
  • lokale usługowe
  • zabudowę mixed-use
  • kameralny projekt deweloperski

Atutem nieruchomości jest możliwość elastycznego zagospodarowania terenu oraz potencjał dalszego rozwoju inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części miasta.

Cena: 1 680 000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.