Kontakt

Biuro nieruchomości Mobilni doradcy

Profesjonaliści w nieruchomościach

Sprzedaż i wynajem nieruchomości to ich specjalność. Codziennie pomagają dziesiątkom klientów w bezpiecznych transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, bazują na wiedzy i zdobytym doświadczeniu. Mobilni Doradcy codziennie poszerzają swoje kompetencje. Nasi Doradcy pomogą Ci podejmować najkorzystniejsze decyzje związane z nieruchomościami. Współpracują z ponad 20 portalami nieruchomości. Dzięki temu, publikowane przez nich oferty są widoczne w tysiącach domów i docierają do wielu potencjalnie zainteresowanych klientów.  

Sprzedaż domów

Sprzedaż domów na korzystnych warunkach to spore wyzwanie. Mobilni Doradcy będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie: pomogą wycenić nieruchomość, udzielą porad związanych z przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż, zaprezentują ją potencjalnym klientom i zajmą się wszystkimi formalnościami. Dzięki ich doświadczeniu sprzedaż domu będzie łatwa, szybka i mniej obciążająca dla obu stron.  

Sprzedaż mieszkań

Sprzedaż mieszkań może być długim i skomplikowanym procesem, ale nie z nami! Mobilny Doradca pomoże Ci zebrać dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji i będzie czuwać nad przebiegiem całego procesu. Dzięki temu zyskasz pewność, że transakcja jest bezpieczna i bardzo korzystna.  

Wynajem mieszkań

Doświadczenie i zgromadzona wiedza to recepta na bezpieczny wynajem mieszkania. Mobilni Doradcy dopilnują, aby wynajem nie był problematyczny ani dla wynajmującego, ani dla najemcy. Sprawdzą stan prawny nieruchomości i wprowadzą do umowy stosowne zapisy. Wszystko po to, by obie strony transakcji czuły się bezpiecznie. Dzięki długiej liście portali nieruchomości, z którymi współpracują, właściciel nieruchomości może mieć pewność, że poszukiwania odpowiedniego najemcy będą krótkie i owocne.  

Sprzedaż działek 

Działki są zróżnicowane pod kątem ich potencjału i realnej wartości. W kontekście sprzedaży działek, kluczowa jest znajomość lokalnego rynku, obowiązujących przepisów oraz realnych cen. Mobilni Doradcy będą wsparciem podczas wyceny działki oraz pomogą uzyskać dokumenty niezbędne do dokonania sprawnej transakcji. Chętnie pomogą również w poszukiwaniach wymarzonej działki pod budowę domu. W ich ofercie znajdziesz szeroki wachlarz działek budowlanych i rolnych o zróżnicowanych powierzchniach i cenach.   Zapraszamy do współpracy   Skontaktuj się już dziś   

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Poznaj nasze oferty

Nasi agenci

Marcin Sęczkowski

Marcin Sęczkowski

Mobilny doradca ds. nieruchomości - Pruszcz Gdański

Zobacz oferty agenta
Marzena  Gaca

Marzena Gaca

Mobilny doradca ds. nieruchomości - Wodzisław Śląski

Zobacz oferty agenta
Przemysław  Zieliński

Przemysław Zieliński

Mobilny doradca ds. nieruchomości - Warszawa Białołęka

Zobacz oferty agenta

Opinie o oddziale

Oferty oddziału

1 950 000 PLN
Dom – Bibice
Bez prowizji
1 900 000 PLN
Dom – Bibice
Bez prowizji
128 000 EUR
Dom –
Tylko u nas
1 199 000 PLN
Dom – Bibice
Bez prowizji
116 000 EUR
Dom –
Tylko u nas
328 000 EUR
Dom –
Tylko u nas
2 088 000 PLN.
Mieszkanie –
Tylko u nas

Skontaktuj się z nami

Beata  Mildenberger

Lub zadzwoń