Kontakt

Wiejski domek w Chylinie Wielkim, gm. Wierzbica

Chylin Wielki zobacz na mapie

170 000 PLN

Cena:
170 000,00 zł
Powierzchnia:
43,60 m2
Powierzchnia działki:
7 000,00 m2
Liczba pokoi:
1
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
38214/3877/ODS
Opis
Jeśli cenisz sobie spokój, ciszę i prywatność a dodatkowo chcesz mieć poczucie przestrzeni - jesteś w dobrym miejscu. Oferowany dom ma niezwykły potencjał rekreacyjny ze względu na bliskość lasu. Możesz tu mieszkać przez cały rok lub przyjeżdżać odpocząć od zgiełku miasta.

Posiadam na sprzedaż parterowy dom o powierzchni ok. 43 m² znajdujący się w miejscowości Chylin Wielki, gm. Wierzbica do własnej aranżacji.

Dom składa się z pokoju, kuchni, pomieszczenia gdzie możemy zrobić łazienkę i ganeczku. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza. Na działce mamy jeszcze do dyspozycji budynki gospodarcze ( obora, stodoła, kuchnia letnia)

Działka na której stoi dom ma powierzchnię 2 000 m2, posiada liczne nasadzenia i jest ogrodzona a działka rolna powierzchnię 5 000 m2.

Media:
- woda - miejska
- ogrzewanie - piec
- kanalizacja - brak

Prace remontowe budynku:
- wymieniony dach,
- częściowo ocieplony,
- nowe okna .

Zainteresowała Cię ta oferta?
Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się na prezentacji.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Patrycja Szmagalska
pszmagalska@polnoc.pl
tel. 518 524 828

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń