Kontakt

Zadbany dom, budek gospodarzy, przy trasie DK53

Dylewo, ul. Ostrołęcka zobacz na mapie

365 000 PLN

Cena:
365 000,00 zł
Powierzchnia:
100,00 m2
Cena za m2:
Powierzchnia użytkowa:
76,00 m2
Powierzchnia działki:
1 800,00 m2
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
41105/3877/ODS
Opis
Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Dylewo, która jest objęta troskliwą opieką ze strony jej właścicieli. Odzwierciedla to nie tylko wspaniały stan utrzymania, ale również dbałość o każdy detal, co czyni ją wyjątkową ofertą.

Dom o powierzchni użytkowej 76m2 składa się z trzech przytulnych pokoi, wygodnej kuchni oraz łazienki. Przestronne pokoje oferują wiele możliwości aranżacyjnych, zapewniając przyszłym mieszkańcom swobodę i komfort. Kuchnia jest wyposażona w niezbędne urządzenia, umożliwiając przygotowywanie smacznych posiłków. Łazienka jest w pełni wyposażona, zapewniając wygodne warunki higieniczne.

Na  działce tej nieruchomości znajduje się również duży budynek gospodarczy o powierzchni 113m2, który może pełnić funkcję garażu, a także zapewniać miejsce do przechowywania łódek lub innego sprzętu, czy prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest zadbany lasek, to piękne, naturalne otoczenie dodaje uroku i prywatności. Lasek stwarza przyjemne miejsce do spacerów, wyciszenia czy organizacji pikników wśród przyrody.

Położenie nieruchomości w miejscowości Dylewo przy trasie krajowej DK53 zapewnia dogodny dostęp do innych regionów Mazur. Możliwość szybkiego przemieszczania się to istotny atut dla osób, które cenią wygodę podróżowania i chcą korzystać z uroków tego malowniczego regionu.

Ta nieruchomość stanowi idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej. Przestrzeń, funkcjonalność i piękno natury, które oferuje, sprawiają, że ta nieruchomość jest niezwykle atrakcyjna dla przyszłych nabywców

Zapraszam na prezentacje.

Paweł Cenzer
Północ Nieruchomości Ostrołęka
ul. Jana Kilińskiego 20
tel. 600 694 110
email. pcenzer@polnoc.pl


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń