Kontakt

Dom, zakład produkcyjny, sklep - Sława

Głogów zobacz na mapie

1 490 000 PLN

Cena:
1 490 000,00 zł
Powierzchnia:
228,30 m2
Cena za m2:
6 526,50 zł
Powierzchnia użytkowa:
112,90 m2
Powierzchnia działki:
4 586,00 m2
Rok budowy:
1997
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
35733/3877/ODS
Opis
CENA NIŻSZA O 400 TYS. ZŁ.

Szukasz posiadłości z domem i gotowym, dobrze prosperującym biznesem ?, a do tego blisko jeziora, jeśli tak, to mamy dla Ciebie taką !!!

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z wolnostojącego domu, osobnego budynku produkcyjnego (masarnia) oraz lokalu handlowego, na terenie sprzedawanej posesji znajduje się również las i staw.

Dom, zakład, las i staw mieszczą się w miejscowości Wróblów obok Sławy, natomiast pawilon handlowy na targowisku w Sławie.

Powierzchnia całej działki wynosi 45,86 arów, z czego powierzchnia lasu oraz stawu to ok. 35 arów.

Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 222,8 m kw., a użytkowej 112,9 m kw., składa się z:

PARTER: salon, pokój, kuchnia, łazienka, garderoba, spiżarnia
I PIĘTRO: 3 sypialnie, łazienka, garderoba, która może służyć jako kolejny pokój
PIWNICA: kotłownia, garaż, skład opału oraz bardzo klimatycznego pokoju myśliwskiego wraz ze stołem bilardowym, którego urok można zobaczyć na zdjęciach.

W cenie nieruchomości kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD, pozostałe meble i wyposażenie do uzgodnienia.

Budynek został wykonany z cegły kratówki, oraz został ocieplony, dach – blachodachówka.

Ogrzewanie węglowe lub gazowe, a dodatkowo w salonie kominek. W obu łazienkach, kuchni i przedpokoju ogrzewanie podłogowe.

W 2020 roku będzie możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej.

Na terenie posesji znajduje się osobny, dostosowany budynek do produkcji mięsa i wędlin. Możliwość zakupu również wyposażenia masarni za dodatkową opłatą uzgodnioną z właścicielami.

Mały las i staw z dnem torfowym to dodatkowy wielki atut tej nieruchomości.

W cenie pawilon handlowy z wyposażeniem o powierzchni ok. 24 m kw.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym, a przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem.

SPECJALIŚCI FINANSOWI Północ Nieruchomości Głogów, wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje

Kontakt:
Horoszko Rafał
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
tel: 797 333 595
e-mail: rhoroszko@polnoc.pl
Nr licencji: 21235
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń