Kontakt

Urokliwy dom na wsi w Piszczacu Pierwszym

Piszczac zobacz na mapie

369 000 PLN

Cena:
369 000,00 zł
Powierzchnia:
130,00 m2
Cena za m2:
2 838,46 zł
Powierzchnia użytkowa:
120,00 m2
Powierzchnia działki:
0,98 m2
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Bardzo dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
36879/3877/ODS
Opis
Sprzedam dom w Piszczacu Pierwszym, w otoczeniu lasu, z dużą działką.

Dom o powierzchni użytkowej 120 m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, po gruntownym remoncie i kompleksowej adaptacji do najwyższych standardów.
Ściany murowane, ocieplone, dach kryty blachodachówką, okna PCV. Na poddaszu okna dachowe, wymienione wszystkie instalacje. Woda z wodociągu, szambo, ogrzewanie i ciepła woda z kominka z płaszczem wodnym, dodatkowo bojler.

Składa się z 3 pokojów, w tym dużego salonu połączonego z kuchnią, korytarza, łazienki oraz toalety na poddaszu. Powierzchnia parteru ok. 70 m2, poddasza 50 m2.
W salonie znajduje się klimatyczny kominek, z dużą ilością drewna . Kuchnia widna, z wyposażeniem (zmywarka, kuchenka, okap).

Na podwórku znajduje się stodoła (stan bardzo dobry), murowana dawna obora, zamieniona obecnie na pomieszczenia gospodarcze i letnią kuchnię, klimatyczna oddzielna piwnica ziemna (doskonała do przechowywania owoców i warzyw) wraz z dobudowanym wejściem stanowiącym kolejną letnią kuchnię oraz studnia kopana i wędzarnia.

Za stodołą niewielka polana a dalej do końca działki las brzozowy z wyciętą przez środek aleją. Działka jest długa, pełna zieleni, o powierzchni 0,9843 ha w tym ok. 0,30 ha podwórko.
Na podwórku nasadzone są krzewy, drzewka i kwiaty. Znajduje się też ogródek warzywny. Ciche i urokliwe miejsce. Za płotem bardzo często dzika zwierzyna.

Posesja położona około 350 metrów od szosy ale przy utwardzonej drodze gminnej (odśnieżanie, wywóz śmieci, wodociąg), 4,5 km od centrum miejscowości Piszczac – siedziby gminy, 25 km od Białej Podlaskiej.

Doskonałe miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą. W otoczeniu lasu.

Zapraszam do oglądania.

Wojciech Gałecki

Doradca ds. nieruchomości
tel. 665 750 197
e-mail: wgalecki@polnoc.pl
Północ Nieruchomości oddział Biała Podlaska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń