Kontakt

Dom 5 km od Wolbromia!

Wierzchowisko zobacz na mapie

199 000 PLN

Cena:
199 000,00 zł
Powierzchnia:
108,00 m2
Cena za m2:
1 842,59 zł
Powierzchnia użytkowa:
108,00 m2
Powierzchnia działki:
1 810,00 m2
Rok budowy:
1960
Liczba pokoi:
3
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
23746/3877/ODS
Opis
Szanowni Państwo,

oferujemy zakup domu położonego w Wierzchowisku (5 km od Wolbromia) przy głównej trasie Wolbrom- Miechów. W jego tyle znajduje się piękna działka z widokiem na las. Na jej końcu stoi budynek gospodarczy oraz dwa garaże o łącznej powierzchni ok. 120 m2 w bardzo dobrym stanie technicznym.

Budynek został postawiony na fundamentach z ławy kamienia. Jest on w większości podpiwniczony. Jego ściany składają się z cegły i kamienia. Strop drewniany. Dach pokryty eternitem. Okna nowe, plastikowe. Podłogi wyłożone wykładziną i deskami. Instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa, ogrzewanie węglowe. Przy budynku znajduje się również dobudowane pomieszczenie gospodarcze, które można zaadaptować wedle własnych potrzeb.

Dom składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i obszernego korytarza. Budynek w stanie dobrym. W środku wskazany remont.

W pobliżu szkoła i remiza i sklep. Okolica niezwykle malownicza.

Zapraszamy do oglądania!

Kontakt:
Klaudia Sikorska - Maciąg,
Telefon: 516 025 585,
e-mail: kmaciag@polnoc.pl
www.polnoc.pl
nr licencji: 10132

W ofercie biura posiadamy również pośrednictwo kredytowe. Zapewnimy kompleksową obsługę sprzedażową oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z nieruchomością. Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń