Kontakt

Dom do wykończenia - Wólka Radzymińska

Wólka Radzymińska, Topolowa zobacz na mapie

780 000 PLN

Cena:
780 000,00 zł
Powierzchnia:
200,00 m2
Cena za m2:
3 900,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
160,00 m2
Powierzchnia działki:
721,00 m2
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Do wykończenia
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
41396/3877/ODS
Opis
 
Na sprzedaż dom do wykończenia z możliwością zamieszkania.

Dom o pow. Ok. 200 m w tym ok. 160 m pow. użytkowej. Na ww. powierzchnię składają się:
na parterze:
kotłownia, garaż oraz urządzona część mieszkalna na pow. ok 60 m kw. tj.
wiatrołap, przedpokój, łazienka, salon z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialnia. Dodatkowo przy kuchni znajduje się dość przestronne i bardzo praktyczne  pomieszczenie gospodarcze (schowek/spiżarnia).

na piętrze :
korytarz, cztery sypialnie (w tym jedna z garderobą), duża łazienka-pokój kąpielowy z odrębnym pomieszczeniem - pralnią.

Dom ogrzewany piecem na węgiel, z możliwością podłączenia gazu (skrzynka na działce). Możliwość dofinansowania do wymiany pieca. W całym domu ogrzewanie podłogowe. Woda – własna studnia + z wodociągu. Szambo. 
Dach domu i łazienka (na parterze) wykonane rok temu.
Działka o pow. 721 m kw.
Jeden właściciel, uregulowany stan prawny, założona KW, bez obciążeń.

Dom jest użytkowany. Ze względu na urządzony parter można w nim zamieszkać a w tym czasie można wykańczać piętro. Na piętrze zostało ułożone ogrzewanie podłogowe, zrobiona wylewka oraz instalacje elektryczna i hydrauliczna. Działka częściowo ogrodzona siatką.
Szkoła i przedszkole – ok. 300 m. Do Zalewu Zegrzyńskiego ok 5 km. Nieruchomość na obrzeżach stolicy a za oknem widok na nieskażoną naturę, mnóstwo zieleni, łąki i las.

Polecam serdecznie.

Kontakt:
Marek Tomczuk
PÓŁNOC Nieruchomości Ostrołęka
ul. Jana Kilińskiego 20
tel: 668-332-105
e-mail: mtomczuk@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń