Kontakt

Działka do wynajęcia 1 368 m2 w centrum! Białystok

Przydworcowe zobacz na mapie

3 000 PLN

Cena:
3 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 368,00 m2
Cena za m2:
2,19 zł
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
388/3877/OGW
Opis
Oferuję działkę do wynajęcia w kształcie trapezu o wymiarach 30x50 i pow. 1 368 m kw, , numerach geodezyjnych  295/1  oraz  295/2,  położonej przy ulicy Stołecznej. 

Doskonałe miejsce dla osób poszukujących dogodnej lokalizacji  pod własną działalność gospodarczą, jak i inwestorów szukających działki o wysokim potencjale rozwojowym.

Oferowana działka jest z możliwością utwardzenia nawierzchni i doprowadzenia wody co daje szerokie spektrum możliwości adaptacyjnych dla różnych celów użytkowych np. wulkanizacji.
Dodatkowym atutem jest lokalizacja  z dogodnym dojazdem zarówno dla klientów, jak i pracowników.
Dzięki sąsiedztwu ze sklepem Kaufland oraz dworcem PKS, lokalizacja ta zapewnia duży potencjał ruchu klientów oraz łatwy dostęp do różnego rodzaju usług i produktów.

Przewidziana umowa najmu długoterminowego
Cena najmu 3 000 zł netto/brutto

Prąd, umowa z dostawcą po stronie najemcy.

Zapraszam do kontaktu
Monika Miłkowska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń