Kontakt

Widokowe działki bud. w Komorowicach Krakowskich

Bielsko-Biała zobacz na mapie

220 000 PLN

Cena:
220 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 930,00 m2
Cena za m2:
113,99 zł
Szerokość działki (mb.):
38,00 m
Długość działki (mb.):
50,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39302/3877/OGS
Opis
Oferujemy Państwu dwie działki (aktualnie w trakcie podziału geodezyjnego) - każda o powierzchni 19,3 a, pierwsza bezpośrednio przy drodze asfaltowej, druga za nią, w drugiej linii zabudowy.
Pierwsza działka niemal płaska, druga ma nachylenie w kierunku południowym.
Duże, widokowe działki w doskonałej lokalizacji - Komorowice Krakowskie, na wschód od ul. Bestwińskiej, w jej niedalekim sąsiedztwie.
Świetny dojazd - działka miejska, ale jednocześnie lokalizacja pozwalająca cieszyć się ciszą i spokojem terenów wiejskich z pięknym widokiem na Beskidy i położony nieopodal staw. Działki są zlokalizowane w taki sposób, że nawet po zabudowaniu sąsiednich terenów, widok na góry zostanie zachowany.

Dojazd do pierwszej działki drogą asfaltową, media: gaz na działce, prąd i kanalizacja w drodze, woda na sąsiednich parcelach.
Przeznaczenie działek: ekstensywna zabudowa mieszkaniowa (z wykluczeniem budownictwa wielorodzinnego) oraz usługi turystyki ,gastronomii, rekreacji.

Cena:
Działka w pierwszej linii zabudowy: 220 000 zł (113 zł/mkw)
Działka w drugiej linii zabudowy: 200 000 zł (103,6 zł/mkw)
Możliwość kupienia całości za 400 000 zł (38,6a)

Świetna lokalizacja pod budowę rezydencji podmiejskiej z dużym terenem zielonym lub pod budowę domów typu bliźniak.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Agent opiekujący się ofertą: Marta Pinczewska, telefon: 577-060-929

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń