Kontakt

Działka – Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

400 000 PLN

Cena:
400 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 861,00 m2
Cena za m2:
103,60 zł
Szerokość działki (mb.):
38,00 m
Długość działki (mb.):
100,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38573/3877/OGS
Opis
Duża, widokowa działka w doskonałej lokalizacji - Komorowice Krakowskie, na wschód od ul. Bestwińskiej, w jej niedalekim sąsiedztwie.
Doskonały dojazd do działki, działka miejska, ale jednocześnie lokalizacja pozwalająca cieszyć się ciszą i spokojem terenów wiejskich z pięknym widokiem na Beskidy i położony nieopodal staw. Działka zlokalizowana w taki sposób, że nawet po zabudowaniu sąsiednich terenów, widok na góry zostanie zachowany. Działka ma lekkie nachylenie w kierunku południowym.

Dojazd drogą asfaltową, media: gaz na działce, prąd i kanalizacja w drodze, woda na sąsiednich parcelach.

Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa (z wykluczeniem budownictwa wielorodzinnego) oraz pod usługi turystyki ,gastronomii, rekreacji.

Świetna lokalizacja pod budowę rezydencji podmiejskiej z dużym terenem zielonym lub pod budowę domów typu bliźniak.
Serdecznie zapraszam na prezentację.

Agent opiekujący się ofertą: Marta Pinczewska, telefon: 5+48 577 060 929

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń