Kontakt

Działka – Borek

Borek zobacz na mapie

80 000 PLN

Cena:
80 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 000,00 m2
Cena za m2:
40,00 zł
Szerokość działki (mb.):
21,00 m
Długość działki (mb.):
93,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
15269/3877/OGS
Opis
Borek- do sprzedaży działka budowlana o pow.20arów do wydzielenia z większego areału. Przybliżone wymiary działki po podziale 21m z frontu x 93m głębokości, kształt prostokątny. Dojazd drogą asfaltową gminną. Nieruchomość położona w pobliżu lasu.
Media: prąd, gaz na działce właściciela, jest zgoda na podciągniecie tych mediów do nowo wydzielonej działki, woda może być przyłączona z wodociągu gminnego około 80m, można również wykopać studnię, kanalizacja w planach gminy.
Istnieje możliwość wydzielenia większej powierzchni na życzenie kupującego. Zaletą nieruchomości jest szybki dojazd do Krakowa ponieważ do zjazdu z autostrady jest około 5km. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Cena: 80 000zł -do negocjacji

Kontakt:

Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BOCHNIA
Ul.Kościuszki 3
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl


Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Numer licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo 5047. Zapraszamy po więcej ofert na naszą stronę : www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń