Kontakt

Działka – Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny zobacz na mapie

75 000 PLN

Cena:
75 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 080,00 m2
Cena za m2:
69,44 zł
Szerokość działki (mb.):
30,00 m
Długość działki (mb.):
36,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Kwadrat
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39248/3877/OGS
Opis
Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową. Powierzchnia działki to 1080mkw. Grunt w kształcie kwadratu, położona na płaskim terenie. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżach Czerwionki Leszczyny, bliski dojazd do centrum miasta, Rybnika (15km), czy też do A1 (6km). Doskonałe i przepiękne miejsce da możliwość nowym właścicielom na wymarzony dom, w zacisznym miejscu, położonym niedaleko miasta. Grunt znajduje się w bliskiej okolicy od lokalnego sklepu, czy też szkoły, przedszkola, banku.

Media: woda, prąd


Zapraszam na prezentację.
Daria Smyczek 885-357-455

Nota Prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń