Kontakt

wynajem długoterminowy działki budowlanej

Gniewomierz zobacz na mapie

3 000 PLN

Cena:
3 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 200,00 m2
Cena za m2:
1,36 zł
Ukształtowanie działki:
Mocno nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
395/3877/OGW
Opis
Na wynajem/ długoterminową dzierżawę fragment niezabudowanej części działki budowlanej niedaleko węzła A4 w Legnickim Polu.

Dostępna powierzchnia około 2200 m2, działka ma dostęp do drogi publicznej, jest niezabudowana i nieogrodzona. Na tej samej działce na zasadach dzierżawy stoi słup telefonii komórkowej.

działka w planie przeznaczona pod usługi.

Serdecznie zapraszam na prezentację oferty
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
Legnica, ul. Środkowa 22
tel. 887141773


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń