Kontakt
Logo 20 lat

Urocza działka budowlana Goszów - Stronie Śląskie

Goszów

250 000 PLN

Cena:
250 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 502,00 m2
Cena za m2:
99,92 zł
Szerokość działki (mb.):
46,00 m
Długość działki (mb.):
54,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37306/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż uroczo położona działka budowlana w Goszowie o pow. 2502 m2. Działka położona jest w niesamowitej górskiej scenerii Masywu Śnieżnika.

Niesamowitą zaletą działki jest bliskość wielu szlaków turystycznych, pieszych czy rowerowych, kompleksy narciarskie oraz do słynnego Zalewu w Starej Morawie, niezliczone atrakcje turystyczne tj.: Jaskinia Niedźwiedzia, Zamek Karpień, stacja narciarska Kamienica i wiele innych.

Działka o regularnym kształcie, płaska. W pobliżu dostępne media woda i prąd. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Działka zlokalizowana jest w cichej i bezpiecznej okolicy, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Budując swój wymarzony dom będziesz w stanie nie tylko aktywnie wypocząć ale także cieszyć się urokami otaczającej natury, a hałas i zgiełk dużego miasta nie będą twoją codziennością. Powierzchnia działki gwarantuje stworzenie własnej oazy spokoju i przestrzeni.

W tym urokliwym miejscu możesz stworzyć własne zacisze domowe z niesamowitym klimatem.

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami a zaprezentujemy działkę na żywo!
Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko ul. Okrzei 11/1b

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789161619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń