Kontakt

Działka – Grodziec

Grodziec

990 000 PLN

Cena:
990 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3,90 m2
Cena za m2:
25,38 zł
Szerokość działki (mb.):
130,00 m
Długość działki (mb.):
250,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Betonowe
Przeznaczenie działki:
Przemysłowa
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37997/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość złożoną z pięciu działek o łącznej powierzchni 3,8982 ha położoną w miejscowości Grodziec.

Na działce znajdują się zabudowania magazynowo - gospodarcze, opuszczony obiekt biurowy oraz hala o powierzchni około 200 m2. Teren jest ogrodzony z dojazdem drogą utwardzoną.

W miejscowości Grodziec obowiązuje studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego uchwalony przez Gminę Zagrodno, według studium działki będące przedmiotem sprzedaży stanowią tereny: lasów, przemysłu, baz, składów oraz obiektów produkcji.

Teren ten doskonale nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej związanej między innymi z produkcją, hodowlą lub agroturystyką. Z uwagi na sąsiedztwo zamku Grodziec obszar ten jest niezwykle ciekawym miejscem zarówno turystycznie, jak i inwestycyjnie.

Zapraszam do kontaktu!
Grzegorz Kojder, tel. 883 356 476

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń