Kontakt

Niesamowita działka Jaszkowa Górna (Kolonia Gaj)

Jaszkowa Górna

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia działki:
9 800,00 m2
Cena za m2:
30,51 zł
Szerokość działki (mb.):
70,00 m
Długość działki (mb.):
150,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
36090/3877/OGS
Opis
Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle uroczą działkę budowlaną w Kolonii-Gaj ( Jaszkowa Górna) o pow. 9800m2.
Działka zlokalizowana jest w małej wsi letniskowej na skraju Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

Charakteryzuje się rozproszoną zabudową co stanowi niezwykle ciche i bezpieczne miejsce na stworzenie własnego zacisza domowego, małego osiedla domków jednorodzinnych lub różnych form działalności usługowych np.: agroturystyka.

Wszystkie media w pobliżu działki, dojazd z dwóch stron drogą asfaltową, nieopodal staw rybny.

Działka położona jest na delikatnie rozciągającym się wzniesieniu, z którego to roztaczają się piękne widoki. Są to także tereny idealne do uprawiania turystyki pieszej czy rowerowej a okoliczne lasy tworzą wspaniały mikroklimat w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku, ciesząc się unikalnymi i przepięknymi widokami na otaczające góry i lasy.

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo, a sami Państwo się przekonacie o niezwykłych walorach prezentowanej działki!

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789 161 619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń