Kontakt

Na sprzedaż działki budowlane Laski

Laski

35 970 PLN

Cena:
35 970,00 zł
Powierzchnia działki:
1 199,00 m2
Cena za m2:
30,00 zł
Szerokość działki (mb.):
27,00 m
Długość działki (mb.):
45,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
35239/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działki budowlane w Laskach, lokalizacja działek znakomita.
Działki usytuowane są na bardzo dobrze nasłonecznionym stoku, z pięknymi widokami za otaczające lasy i góry. Szybki i łatwy dojazd do pobliskich miejscowości Kotliny Kłodzkiej.

Media w pobliżu działek.

Plan zagospodarowania przestrzennego: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Działki dostępne na sprzedaż oraz ich powierzchnie wyglądają następująco:


Działka nr 2 – 2115m2
Działka nr 3 – 1199m2
Działka nr 5 – 1820m2 REZERWACJA

Działki znajdują się w pobliżu głównych szlaków turystycznych i komunikacyjnych. Miejsce idealne do codziennego odpoczynku a zarazem stwarza szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. W tym miejscu na pewno stworzysz własne, wyjątkowe zacisze domowe, a widoki rozpościerające się wokół stworzą niesamowity, spokojny i urokliwy klimat.

Uwaga: cena podana w ogłoszeniu dotyczy działki nr 3.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź do siedziby biura Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko, ul. Okrzei 11/1b, Kłodzko

Zapraszamy na prezentację na żywo!

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789 161 619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń