Kontakt

Działka inwestycyjna z dostępem do j. Łaśmiady

Laśmiady zobacz na mapie

3 990 000 PLN

Cena:
3 990 000,00 zł
Powierzchnia działki:
18,73 Ha
Cena za m2:
21,30 zł
Szerokość działki (mb.):
325,00 m
Długość działki (mb.):
570,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39554/3877/OGS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne o łącznej powierzchni 18,7348 z bezpośrednim dostępem do jeziora Łaśmiady.

Nieruchomość położona jest na uboczu wsi Łaśmiady, gwarantując ciszę i spokój.
Dojazd drogą asfaltową.

Działki ze względu na swoje położenie stanowią bardzo dobry punkt wypadowy do okolicznych miejscowości tj. Giżycka, Mikołajek czy Augustowa oraz do wycieczek nad Biebrzę , Suwalszczyznę czy Wielkich Jezior Mazurskich.
Odległości:
- do Giżycka - 50km;
- do Augustowa - 60km
- do Mikołajek - 66km;
- do Ełku - 13km.

Na działkę o powierzchni 7,664 ha przygotowywane są prace zmierzające do sporządzenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, dzięki któremu wyznaczone mają być w szczególności tereny zabudowy turystyczno-wypoczynkowej oraz ewentualnie tereny zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem usług agroturystycznych.
Na drugą działkę o powierzchni 11,0708 ha istnieją możliwości uzyskania warunków zabudowy ze względu na sąsiadujące zabudowania.

Ze względu na lokalizację oraz możliwości płynące z uchwalenia MPZP, oferowana nieruchomość idealnie wpisuje się na cele inwestycyjne związane z turystyką, jak również jako tereny rekreacji indywidualnej.

Jezioro Łaśmiady jest jednym z największych jezior w okolicy, którego powierzchnia wynosi ok. 882 ha, a maksymalna głębokość to ok. 43,7m. Akwen wodny połączony jest z jeziorem Ułówki (pow. 265 ha) oraz rzeką Ełk z jeziorem Starduńskim (pow. 47,7 ha), jeziorem Haleckim (pow. 93,5 ha) oraz jeziorem Ełckim o powierzchni 385 ha. Przez całość przebiega szlak kajakowy o długości 74km.
Otwarte przestrzenie jeziora Łaśmiady jak również ciąg wodny rzeki Ełk otwiera wiele możliwości żeglowania, surfowania czy korzystania z licznych atrakcji wodnych.

Zaprojektowana droga ekspresowa "Via Baltica" z Warszawy do Ełku i dalej do Suwałk oraz Tallinna w Estonii to niewątpliwy atut, gdyż skróci czas dojazdu z centrum czy południa Polski oraz zwiększy atrakcyjność regionu w wypoczynku na Mazurach.

Bardzo istotnym atutem nieruchomości jest przyłącze wody gminnej bezpośrednio na działce oraz energii elektrycznej na sąsiedniej działce.

Spokojna, zaciszna i bezpieczna okolica.
Oferta szczególna, godna polecenia ze względu na swoje walory.
Świetna inwestycja jako lokata kapitału czy do uruchomienia lub poszerzenia portfolio szeroko rozumianych usług turystycznych i rekreacyjnych.

W sprawie dodatkowych informacji zachęcam do kontaktu.

Serdecznie polecam.

Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
ldabkowski@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń