Kontakt

Działka budowlana Lipce

Lipce zobacz na mapie

125 000 PLN

Cena:
125 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 281,00 m2
Cena za m2:
54,80 zł
Szerokość działki (mb.):
43,41 m
Długość działki (mb.):
46,31 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39762/3877/OGS
Opis
Każdego, kto zastanawia się (lub jeszcze nie) nad zakupem działki serdecznie zachęcam do zapoznania się z poniższą ofertą

Działka o wielkości 2281m2 zlokalizowana jedynie 10 min na zachód od Legnicy, niedaleko drogi krajowej nr 94. Według miejscowego planu zagospodarowania, możliwa jest tam budowa nie tylko budynków mieszkalnych jednorodzinnych, ale również usługowych, usługowo - mieszkalnych i mieszkalno - usługowych,

działka posiada dostęp do mediów - poprowadzone w drodze,


serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą, być może to właśnie to miejsce okaże się być idealnym na wzniesienie tam własnego domu?

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń