Kontakt

Polanica Zdrój atrakcyjna lokalizacja działka 0,8H

Polanica-Zdrój, ul. Piastowska zobacz na mapie

4 000 000 PLN

Cena:
4 000 000,00 zł
Powierzchnia działki:
7 998,00 m2
Cena za m2:
500,13 zł
Szerokość działki (mb.):
55,00 m
Długość działki (mb.):
130,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39651/3877/OGS
Opis
Dla inwestora lub pasjonata….

To już ostatnie takie miejsca w Polanicy Zdrój !

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gruntów inwestycyjnych w sercu Polanicy Zdrój,
najbardziej znanego uzdrowiska na Ziemi Kłodzkiej.

Przedstawiamy teren składający się z dwóch przylegających do siebie działek o powierzchniach 6481m2 oraz 1517m2 umiejscowionych w Starym Zdroju nieopodal pięknego parku zdrojowego w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów tego kurortu.
Lokalizacja jest wręcz idealna, dzielnica willowa. Tuż obok znajdują się takie obiekty jak Hotel SPA Dr Ireny Eris, klinika chirurgii plastycznej, specjalistyczny szpital i wiele innych znanych miejsc.

Działka 6481m2 posiada symbol UZ/MT2 - przeznaczenie z funkcją wiodącą pod tereny lecznictwa uzdrowiskowego oraz pod obiekty i usługi związane z obsługą ruchu turystycznego.
Działka o pow. 1517m2 jest jako dodatkowy teren zalesiony, tereny zielone.

Oferta skierowana przede wszystkim dla inwestorów, deweloperów, którzy szukają wyjątkowych miejsc na obiekty wysokiej klasy, apartamenty, hotel, klinikę itp.

Jeśli jednak szukają Państwo miejsca spokojnego dla siebie.. prestiżowego, wśród pięknego lasu jodłowego i świeżego górskiego powietrza, miejsca jak z bajki tuż przy alejkach parku zdrojowego, fontanny, deptaku, miejsca w którym można mieszkać i czerpać przyjemność z przyjmowania gości… to zachęcamy do odbudowy, odratowania pięknego ponad 100 letniego obiektu pensjonatowego, zbudowanego na styl alpejski, który stanowi część centralną tejże działki. Lokalizacja jest wręcz idealna, dzielnica willowa.

Cena do negocjacji..
Zapraszamy na prezentację na żywo oraz po więcej informacji na temat nieruchomości.

Opiekun oferty:
Filip Hoszowski
Tel.. 725022207
Północ Nieruchomości
Oddział Kłodzko
Ul. Okrzei 11/1b

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń