Kontakt

Działki rolno - budowlane Ruda Kolonia

Ruda-Huta zobacz na mapie

75 000 PLN

Cena:
75 000,00 zł
Powierzchnia działki:
10 171,00 m2
Cena za m2:
7,37 zł
Szerokość działki (mb.):
42,00 m
Długość działki (mb.):
243,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Mieszane
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39613/3877/OGS
Opis
Jeśli szukasz ładnej działki i cenisz sobie spokój, ciszę i prywatność, a dodatkowo chcesz mieć poczucie przestrzeni - jesteś w dobrym miejscu. Oferowane przez Nas działki mają niezwykły potencjał rekreacyjny ze względu na bliskość lasu i rzeki. Na terenie działki znajdują się drzewa iglaste i liściaste, istnieje też możliwość utworzenia stawu- rzeczka znajduje się przy samej działce.

Oferujemy 2 działki budowlano - rolne o łącznej powierzchni 1,0171 ha ( 0,49 ha+0,5271 ha) położone w miejscowości Ruda Kolonia w gm. Ruda Huta.

Działki przeznaczone pod zabudowę (bez miejscowego planu MPZP) z mediami przy granicy działki od ulicy. Ukształtowanie terenu lekko nachylone, kształt działki zbliżony do prostokąta.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się na prezentacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń