Kontakt

Działka z widokiem na las.

Rybnik zobacz na mapie

115 000 PLN

Cena:
115 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 020,00 m2
Cena za m2:
112,75 zł
Szerokość działki (mb.):
19,50 m
Długość działki (mb.):
53,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42819/3877/OGS
Opis
Mam przyjemność oferować państwu przepiękny grunt budowlany, położony na obrzeżach miasta Rybnik. Działka znajduje się na płaskim terenie, w otoczeniu luźnej zabudowy domów i pełnego spokoju otoczeniu lasu, o powierzchni 1020 mkw.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miasta Rybnik, w zacisznym, spokojnym miejscu, z dala od zgiełku miasta, z jednocześnie idealnym dojazdem do centrum, jak i miast ościennych jak Racibórz, Żory, Wodzisław Śląski, czy Jastrzębie-Zdrój. Usytuowana w 1-szej linii zabudowy, dojazd drogą asfaltową.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W PLANIE MIEJSCOWYM?
Przedmiotowa działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ma status nieruchomości budowlanej, dopuszczona możliwość zabudowy jednorodzinnej, lub bliźniaczej.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Prąd i woda w granicy działki.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Działka posiada walory spokojnego, zacisznego miejsca z dala od wielkich aglomeracji.
Idealna dla klienta szukającego bogactwa natury, spokojnej okolicy, jak i dla chcącego zainwestować.

Zapraszam na prezentację.
Jakub Fibic- 604 217 907
jfibic@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń