Kontakt

Działka w Krzyżowicach

Krzyżowice, ul. Juliusza Ligonia zobacz na mapie

49 900 PLN

Cena:
49 900,00 zł
Powierzchnia działki:
1 116,00 m2
Cena za m2:
44,71 zł
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
43046/3877/OGS
Opis
Mam przyjemność zaprezentować Państwu grunt budowlany, położony w Krzyżowicach. Działka o powierzchni 1116 mkw. znajduję się na płaskim terenie.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Nieruchomość znajduję się w Krzyżowicach przy ulicy Juliana Ligonia. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Działka usytuowana jest w 1-szej linii zabudowy.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Prąd, woda i gaz.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
W bliskim otoczeniu działki znajduję się przystanek autobusowy, szkoła, sklepy spożywcze( Żabka, Lewiatan). W okolicy panuje cisza i spokój.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Barbara Olejnik 509 481 021
bolejnik@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń