Kontakt

ATRAKCYJNE DZIAŁKI NAD MORZEM....

Sarbinowo zobacz na mapie

90 000 PLN

Cena:
90 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 000,00 m2
Cena za m2:
90,00 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
37,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39439/3877/OGS
Opis
Mamy przyjemność prezentować niezwykle atrakcyjne cenowo, jak i względem położenia, nieruchomości gruntowe o powierzchniach 1-sza 1070 mkw, 2-ga powierzchni 1295 mkw. Położone w piątej i szóstej linii zabudowy, do których prowadzi droga wewnętrzna.
Działki są usytuowane 3 km od Sarbinowa. Ich lokalizacja to spokojne, zaciszne miejsce gminy Będzinko, z dala od zgiełku nadmorskiego deptaka, kierowane do miłośników przejażdżek rowerowych, jak również dla ceniących sobie naturę i spokój, a bliskość położenia morza Bałtyckiego jest "darem" tego terenu.

MEDIA: prąd, woda, gaz, kanalizacja.
LOKALIZACJA: bardzo dobra, zaledwie 3 km do Sarbinowa, Gąsek, a do większego miasta Koszalin-13 km.

Oferta z klauzulą wyłączności.

Polecamy profesjonalne wsparcie, przy załatwieniu kredytu bankowego, bez kosztów.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Zapraszam na prezentację.
Barbara Olejnik- 509 481 021

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń