Kontakt

Działka rolna

Skrzyszów zobacz na mapie

115 000 PLN

Cena:
115 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 045,00 m2
Cena za m2:
22,79 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Id oferty:
40782/3877/OGS
Opis
Prezentuję Państwu działkę rolną o powierzchni 5045 m2, położoną na obrzeżach Wodzisławia Śląskiego
Wokół luźna zabudowa jednorodzinna, pola rolne i las.
Grunt ma nieregularny kształt.

Bardzo dobra lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój 12 km, Wodzisław Śląski 10 km.
Atutem nieruchomości jest jej położenie, ciche, spokojne, z dala od zgiełku miasta, z jednocześnie dobrym dojazdem do autostrady A1.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Polecamy profesjonalne wsparcie przy załatwianiu kredytu bankowego, bez kosztów.

Zapraszam na prezentację i do współpracy.
Barbara Olejnik- 509 481 021
bolejnik@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Sp.z o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń