Kontakt

Wyjątkowe M3 w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław Śląski zobacz na mapie

442 000 PLN

Cena:
442 000,00 zł
Powierzchnia:
70,00 m2
Cena za m2:
6 314,29 zł
Rok budowy:
1988
Liczba pięter:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Id oferty:
112310/3877/OMS
Opis
Mam do zaprezentowania perełkę mieszkaniową w Wodzisławiu.

CO SPRZEDAJEMY? GDZIE ZNAJDUJE SIĘ MIESZKANIE?
Mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduję się w Wodzisławiu Śląskim.

CZY SĄ UDOGODNIENIA?
Centrum oddalone jest o 4km, natomiast w pobliżu znajdują się 2 przystanki autobusowe, z których możemy poruszać się na terenie Wodzisławia jak i w okoliczne miejscowości. Warto wspomnieć, że do mieszkania przynależy piękny, duży ogród, który ma ponad 250 m2. Jeżeli chodzi o umeblowanie to większość mebli pozostanie. Wielką zaletą mieszkania jest to, że okna zostały wymienione na 3-szybowe, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się hałasem, jak i warunkami pogodowymi. Wymienione zostały również grzejniki, założone zostało ogrzewanie podłogowe, rozprowadzono nową instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie ma też taras, który w razie potrzeby jest chroniony roletą antywłamaniową, jak i cała reszta mieszkania. Nieruchomość jest idealna dla pary, zarówno osób młodych jak i starszych, dodatkowo mieszkanie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

ILE POSIADA POMIESZCZEŃ?
W mieszkaniu znajduje się:
- salon
-sypialnia
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój

CZY MIESZKANIE POSIADA GARAŻ/MIEJSCE PARKINGOWE?
Miejsca parkingowe są dostępne dla mieszkańców osiedla.

ILE WYNOSI CZYNSZ?
Czynsz administracyjny wynosi około 920 zł.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
W okolicy znajduje się szkoła ponadgimnazjalna, Carrefour, Żabka, stacja benzynowa, punkt odbioru paczek oraz piękny park "Trzy wzgórza", w którym odbywają się różne okoliczności. Warto też wspomnieć, że jest to cicha i bardzo spokojna okolica.

*cena do małej negocjacji


Jako biuro, jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród szerokiej oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.


Zapraszam do kontaktu
Jakub Fibic
604 217 907
Północ Nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń