Kontakt

Działki w miejscu wspaniałego klimatu !

Sokołda zobacz na mapie

90 000 PLN

Cena:
90 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 232,00 m2
Cena za m2:
40,32 zł
Szerokość działki (mb.):
64,00 m
Długość działki (mb.):
35,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
44665/3877/OGS
Opis
TYLKO U NAS !!! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! Zostały 2 ostatnie działki !!!

Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż 2 działki położone w miejscowości Sokołda gm. Supraśl (25 km od Białegostoku / 28 min. jazdy samochodem ).

Działki o powierzchniach 2232m2 oraz 2231m2 położone na terenie , na który zostały wydane warunki zabudowy, których przedmiotem jest inwestycja polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.
Warunki techniczne :
- szerokość elewacji frontowej - ok. 10m z tolerancją 20%,
- wysokość budynku - do 7m licząc od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do najwyższego punktu połaci dachowych, wysokość elewacji frontowej od poziomu terenu do krawędzi okapu dachu do 3,5m,
- maksymalnie 2 kondygnacje w tym jedna w poddaszu użytkowym,
- dach dwuspadowy o kącie nachylenia od 30 do 45 stopni,
- powierzchnia biologicznie czynna - nie mniej niż 55% powierzchni działki
- wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - do 10%
- linia zabudowy - 15m od linii rozgraniczającej z gminną drogą dojazdową oraz 10m od napowietrznej linii elektroenergetycznej
Media :
- woda - w pierwszym etapie dopuszcza się ujęcie własne ( studnia ) , docelowo ze zbiorczej sieci wodociągowej,
- odprowadzanie ścieków - w pierwszym etapie dopuszcza się realizację zbiorników szczelnych , docelowo do zbiorczej sieci kanalizacyjnej,
- prąd - z projektowanego przyłącza na warunkach PGE,

Działki w kształcie prostokąta ( klasa użytków RV , RVI ) o wymiarach +- 35m x 62m . Dojazd do działki drogą gminną  ( ok. 320m od zjazdu z drogi krajowej 676 w kierunku na Krynki ) . 

Działki położone w malowniczym regionie Podlasia
- Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej, miejscu pełnego ciszy i spokoju oraz wspaniałego klimatu, który pozwoli na pełną regenerację i nabranie sił na dni codziennej rzeczywistości.
 
Cena 90 000 za jedną działkę !!!

Oferta Laureata Konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020 i 2021

Zapraszam na prezentację . Kontakt w/s oferty Monika Witkowska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń