Kontakt

Duża działka w Ustroniu

Ustroń, ul. Kluczyków zobacz na mapie

480 000 PLN

Cena:
480 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 000,00 m2
Cena za m2:
240,00 zł
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
42718/3877/OGS
Opis
Mam do zaprezentowania Państwu działkę w Ustroniu.

CO SPRZEDAJEMY?
Piękną działkę w Ustroniu. Całkowita powierzchnia ma prawie 6000 m2 w cenie 1 200 000zł. Istnieje możliwość wydzielenia około 40 arów, 20 arów, bądź około 17 arów. Działka w trakcie podziału.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Nieruchomość znajduję się przy ulicy Kluczyków w Ustroniu. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Położona jest w spokojnej i atrakcyjnej okolicy.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MIEJSCOWYM PLANIE?
W miejscowości Ustroń nie ma MPZP, działki dostępne na WZ.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Woda, prąd oraz gaz w drodze.

CO ZNAJDUJE SIĘ W OTOCZENIU?
W najbliższym otoczeniu działki znajdują się domy jednorodzinne. Do centrum Ustronia mamy zaledwie 15 minut pieszo. W pobliżu nieruchomości mamy takie sklepy jak Netto, Pepco, Biedronkę i Lidl, blisko działki mieści się też stacja paliw ORLEN. Nieruchomość idealna dla klienta indywidualnego z większych aglomeracji, szukającego spokoju, ciszy, bliskości gór z jednocześnie pobliskim centrum Ustronia, co nie wyklucza małego inwestora.


Zapraszam do kontaktu
Jakub Fibic
tel. 604 217 907
jfibic@polnoc.pl
Północ Nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń