Kontakt

Duży dom

Wiślica zobacz na mapie

2 900 000 PLN

Cena:
2 900 000,00 zł
Powierzchnia:
1 000,00 m2
Cena za m2:
2 900,00 zł
Powierzchnia działki:
6 200,00 m2
Liczba pokoi:
10
Stan budynku:
Do wykończenia
Typ domu:
Inny
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
39484/3877/ODS
Opis
Posiadamy w ofercie na sprzedaż piętrowy budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 1000 m2, położony w Wiślicy, gmina Skoczów.

CO SPRZEDAJEMY?
Piętrowy budynek o łącznej powierzchni 1000 m2, o przeznaczeniu usługowo- mieszkalnym, oraz grunt o łącznej powierzchni 6200 m2

Nieruchomość w pełni przystosowana jako część mieszkalna, idealna również pod magazyny, czy pomieszczenia biurowe.

PARTER- o powierzchni ok 500 m2, w skład której wchodzi: pomieszczenie biurowe, korytarz, odrębny aneks kuchenny, 3 łazienki, pomieszczenie socjalne, 5 dodatkowych pomieszczeń do wykorzystania na biura, bądź magazyny, kotłownia z odrębnym wejściem, oraz garaż dwustanowiskowy z dwoma wjazdami.
PIĘTRO- o powierzchni 500 m2, w którego skład wchodzi: 5 niezależnych pokoi ( w tym 4 z własną garderobą ) 2 łazienki, przestronny salon z kominkiem. Dodatkowo na piętrze został wyodrębniony metraż na przestrzeń mieszkalną z 2 pokojami, salonem, kuchnią i łazienką.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ NIERUCHOMOŚĆ?
Budynek położony jest w sołectwie Wiślica, gmina Skoczów.
Dzięki świetnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy, nieruchomość sprawdzi się zarówno jako działalność usługowa, a i zarazem mieszkalna.
Nieruchomość dobrze skomunikowana, łatwy dojazd do miast ościennych Bielska-Białej, Cieszyna, czy Pszczyny.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Media:
-prąd- w budynku
-woda- w budynku
- gaz- w budynku
- kanalizacja- szambo
-CO- piec

Zapraszam na prezentację i do współpracy.
Barbara Olejnik- 509 481 021
bolejnik@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Sp z o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń