Kontakt

Przepiękne siedlisko w Wojakowej k/Brzeska

Wojakowa, Wojakowa 16 zobacz na mapie

470 000 PLN.

Cena:
470 000,00 zł
Powierzchnia działki:
14 622,00 m2
Cena za m2:
32,14 zł
Szerokość działki (mb.):
100,00 m
Długość działki (mb.):
150,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Gospodarstwo
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38783/3877/OGS
Opis
Polecamy malowniczo położone siedlisko w miejscowości Wojakowa w Gminie Iwkowa . Działka o powierzchni 1,46 ha na łagodnym wzniesieniu, częściowo zalesiona. Zabudowana domem drewniano-murowanym , do remontu oraz drewniano murowanym budynkiem gospodarczym . Na działce znajdują się dwie studnie , prąd , gaz, natomiast kanalizacja i wodociąg są w planach gminy.
Dojazd lokalną drogą asfaltową. Idealne miejsce na gospodarstwo agroturystyczne . Przepiękne widoki.
Zaledwie 60 km od Krakowa, 30 km do Nowego Sącza, Centrum miejscowości ( szkoła, sklep oferujący pyszną lokalną żywność, kościół ) ok 2 km.
Polecam i zapraszam na prezentację.
Oferta bezprowizyjna , wynagrodzenie dla biura nieruchomości w całości ponosi sprzedający.
Bezpłatnie pomagamy w załatwianiu zgody Agencji Wsparcia Rolnictwa na zakup tej nieruchomości przez osoby, które nie są rolnikami.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń