Kontakt

Widokowa działka w Borównej k/Bochni

Borówna zobacz na mapie

75 000 PLN

Cena:
75 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 676,00 m2
Cena za m2:
44,75 zł
Szerokość działki (mb.):
15,00 m
Długość działki (mb.):
125,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42364/3877/OGS
Opis
Sprzedamy malowniczo położoną działkę w miejscowości Borówna Gmina Lipnica Murowana na obszarze Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego.
Działka w kształcie prostokąta o bokach 15 x 125 m .
Na działce znajduje się prąd a na sąsiedniej działce : gaz. Dojazd drogą asfaltową . W cenie działki jest 1/5 udziału w drodze wewnętrznej, która przebiega wzdłuż dłuższego boku działki.

Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki mają oznaczenie : MU ,UTL ( 1a,3a, 6c,6g). Nadają się pod zabudowę mieszkalno-usługową jak i na rekreację.
W sąsiedztwie pojedyncze gospodarstwa rolne, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz letniskowa.
Wspaniałe miejsce dla osób szukających swojego miejsca do zamieszkania jak i na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Do Centrum Lipnicy Murowanej 4,5 km , do Bochni 17 km, do Krakowa ok 50 km.


Zapraszam do bezpłatnej prezentacji w terenie .Proszę o kontakt: tel : 604 609 509.
Bezpłatnie pomagamy w załatwianiu formalności kredytowych.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń