Kontakt

Działka budownana 7km od Zamościa

Zamość zobacz na mapie

88 000 PLN

Cena:
88 000,00 zł
Powierzchnia działki:
779,00 m2
Cena za m2:
112,97 zł
Szerokość działki (mb.):
20,00 m
Długość działki (mb.):
39,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Id oferty:
38495/3877/OGS
Opis
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 779m2 na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w odległości 7km od Zamościa.

Działka doskonale zlokalizowana, płaska w kształcie prostkąta, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową. Dookoła wyłącznie nowa zabudowa jednorodzinna.

Media w działce: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Polecam ze względu na doskonałą lokalizację w zacisznym i spokojnym miejscu z bardzo dobrym dojazdem.

Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta serdecznie zapraszam do kontaktu i na bezpłatną prezentację.

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert bezpłatnie porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Agnieszka Siedlecka

tel. 691-948-900
e-mail: asiedlecka@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości
www.polnoc.pl/zamosc

Zapraszam do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń