Kontakt

Urokliwa działka w otulinie lasu o pow. 0,5 ha

Zawady zobacz na mapie

90 000 PLN

Cena:
90 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 300,00 m2
Cena za m2:
16,98 zł
Szerokość działki (mb.):
50,00 m
Długość działki (mb.):
106,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
22454/3877/OGS
Opis
DZIAŁKA DO SPRZEDAŻY W MIEJSCOWOŚCI ZAWADY GM. TUROŚŃ KOŚCIELNA O POWIERZCHNI 5300 M² nr 11/3
Działka z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa zagrodowa) oraz pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 158 m² z projektu AKORD NEO.
Kształt działki: prostokąt Wymiary: 50 x 106 m
Działka płaska, wjazd na posesje od zachodu.
Działka w otulinie lasu.
W sąsiedztwie lasy, tereny niezabudowane oraz pojedyncze zabudowania mieszkalne.
Droga dojazdowa: szutrowa
MEDIA:
Prąd, zgodnie z projektem powinna być wykonana studnia oraz przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Doskonałe miejsce dla ludzi ceniących ciszę, bliskość natury, sąsiedztwo lasu. Odległość od centrum Białegostoku ok. 20 km.
Na działkę zostało wydane pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego, co umożliwia szybkie rozpoczęcie inwestycji. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 158 m2 wg. projektu gotowego AKORD NEO. Szczegółowe parametry dostępne w biurze.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń