Kontakt

Działka Żory Rój 976 m 9,7ara

Rój zobacz na mapie

166 000 PLN

Cena:
166 000,00 zł
Powierzchnia działki:
976,00 m2
Cena za m2:
170,08 zł
Szerokość działki (mb.):
26,00 m
Długość działki (mb.):
34,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
43100/3877/OGS
Opis
Działka budowlana 9,7ara położona w Żorach, dzielnica Rój, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 26 x 34metry.
Najbliższe otoczenie to luźna zabudowa jednorodzinna i zieleń a konkretnie skraj lasu,
Teren dobrze nasłoneczniony.

Praktycznie ostatnia linia zabudowy.

Dodatkowym atutem poza samą lokalizacją jest brak drzew i krzewów na działce, dzięki czemu można szybko rozpoczynać jej zagospodarowywanie, czy też prace ziemne.

W pobliżu:
- sklep, stacja benzynowa, szkoła, przedszkole - ok. 1 km
- zjazd autostrady A1 - ok. 3km
- centrum Żor - ok. 5/6 km

Zgodnie z Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jest to działka o statucie MN, czyli budownictwo jednorodzinne.

Media w działce drogowej, prowadzącej do działki: woda, gaz, prąd, kanalizacja.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie kredytów, bez kosztów.

Zapraszam serdecznie na prezentację
Adrian Szeliga 880-706-002

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i nastepnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń