Kontakt

Lokal – Katowice, Centrum, ul. Chorzowska

Centrum, ul. Chorzowska zobacz na mapie

1 599 PLN

Cena:
1 599,00 zł
Powierzchnia:
41,00 m2
Cena za m2:
39,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
7201/3877/OLW
Opis
Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 41 m.kw., położony na I piętrze w reprezentacyjnym kompleksie budynków biurowych z lokalami handlowo-usługowymi w parterze. Kompleks zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic, w sąsiedztwie największego centrum handlowego w regionie śląskim - Silesia City Center. Niekwestionowanymi atutami stanowiącymi o idealnej lokalizacji dla biznesu pozostają: doskonała dostępność komunikacyjna gwarantowana przez drogi szybkiego ruchu łączące Katowice z pozostałymi miastami aglomeracji. dostępność środków komunikacji miejskiej w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu, jak również dogodny dojazd do dworca kolejowego (5 minut) oraz lotniska w Pyrzowicach i Krakowie.
Informacje o obiekcie:
Winda: brak
Ilość kondygnacji: 4
Parking
Monitoring
Recepcja
Zaplecze socjalne

Instalacje:
- elektryczna
- wodnokanalizacyjna
- telefoniczna, internetowa
- wentylacja
- klimatyzacja
- ogrzewanie
- system przeciwpożarowy

Położenie:
- autostrada A4: 3 km
- Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice: 25 km
- Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków: 60 km
Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt:
Klaudia Sikorska - Maciąg
POK Wolbrom
tel.: 516 025 585
e-mail: wolbrom@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 10132

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń