Kontakt
Nr oferty: 5129/3877/OLS

Lokal, 4 pomieszczenia, 69m2, Śródmieście

Śródmieście zobacz na mapie

460 000 PLN

Szczegóły oferty

Cena:
460 000,00 zł
Powierzchnia:
68,93 m2
Cena za m2:
6 673,44 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
5129/3877/OLS

Opis

Lokal usługowy 69 m² | parter | witryny | blisko centrum miasta i dworca PKS i PKP

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 69 m², położony przy ul. 1 Maja w Lublinie – w miejscu, które realnie pracuje na Twój biznes.

Dlaczego ten lokal się wyróżnia?
✔ lokal na parterze, bez barier – wygodny dostęp dla każdego klienta
✔ duża, widoczna witryna i ekspozycja od ulicy 
✔ stały ruch pieszych
✔ bardzo dobra komunikacja z innymi częściami miasta
✔ niski czynsz – tylko 400 zł
✔ brak strefy płatnego parkowania

Układ lokalu:
  • przestrzeń wejściowa z recepcją i miejscem na poczekalnię
  • 3 pomieszczenia biurowo-usługowe
  • dodatkowe pomieszczenie idealne na zaplecze lub magazyn
  • toaleta
Układ pozwala na łatwe dopasowanie przestrzeni pod różne typy działalności.

Standard i koszty:
  • w 2018 roku wykonany generalny remont pomieszczeń i instalcji(elektryka, hydraulika, centralne ogrzewanie gazowe), wymiana stolarki okiennej
  • podwieszane sufity h=2,70m, oryginalna wysokość h=3,10m
  • ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego – pełna kontrola wydatków
  • solidna kamienica z cegły – latem przyjemnie chłodno, zimą trzyma ciepło
  • czynsz: 400 zł (w tym woda, śmieci, fundusz remontowy)

Ul. 1 Maja to miejsce z ciągłym przepływem ludzi – blisko centrum, dworców i głównych punktów miasta.
Lokal jest łatwo dostępny zarówno pieszo, jak i samochodem, co ma ogromne znaczenie w codziennym funkcjonowaniu biznesu.