Kontakt

Lokal – Okuninka

Okuninka zobacz na mapie

17 999 999 PLN

Cena:
17 999 999,00 zł
Powierzchnia:
3 750,00 m2
Cena za m2:
4 800,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4430/3877/OLS
Opis
Szanowni Państwo!!!
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy naszą nową ofertę sprzedaży. Umowa została podpisana na wyłączność.
Niesamowicie piękny, kameralny, bardzo dochodowy Hotel-Spa nad samym brzegiem Jeziora Białego zaliczającego się do najczystszych jezior w Europie (106 hektarów powierzchni, głębokość jeziora 32,70m ,długość jeziora 1680m, szerokość 890m, długość linii brzegowej 4 kilometry 280m, jezioro polodowcowe). 
Jest to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt wypoczynkowy o powierzchni 3750m2 posiadający: restaurację, kawiarnię, całodobowo monitorowany parking oraz spa zapewniające relaks w saunie suchej i w saunie mokrej, jacuzzi z koloroterapią, sale fitness, dwa wyposażone pokoje masażu, bicze szkockie, prysznic wrażeń itd.

"Rusałka" posiada duże sale bankietowe na przyjęcia okolicznościowe (większa  - 150 miejsc, mniejsza - 50 miejsc) oraz dwie sale konferencyjne (od 125 do 180 osób) klimatyzowane, wyposażone w: rzutnik, odtwarzacz DVD, flipchart, system nagłaśniający.

W Hotelu jest 68 zróżnicowanych pod względem wyposażenia i wielkości pokoi (jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych pokoi LUX, apartamentów i pokoi studio). Pokoje są nowoczesne, urządzone z ogromnym smakiem, wyposażone w łazienki, telewizory, porty USB, telefon, bezprzewodowy internet. Dobrą atmosferę wnętrz tworzą przepiękne tarasy i malownicze widoki na pobliskie jezioro i okolicę.

W budynku znajduje się winda i pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do nieruchomości podłączono wszystkie media, ogrzewanie z pompy ciepła zasilanej z gleby, oprócz tego ogrzewanie olejowe, w niedługim okresie czasu będzie podłączony gaz ziemny. Działka o powierzchni 4047m2.

Obiekt znajduje się w miejscowości Okuninka, która jest całoroczna miejscowością wypoczynkową oferującą Państwu wszelkie atrakcje związane z relaksacją. Czyste powietrze, odczuwalny mikroklimat, lasy Poleskiego Parku Narodowego, pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie wpisane w UNESCO, a to wszystko objęte obszarem Natura 2000 gwarantują satysfakcjonujące spędzenie czasu. Pobliskie miasteczko trzech kultur - Włodawa, ze wspaniałymi zabytkami, miasto Chełm z fascynującą dwukilometrową trasą podziemną w dawnej kopalni kredy, perła renesansu - Zamość, Stare Miasto w Lublinie oraz wiele innych interesujących obiektów w okolicy wpisuje się w unikatowy pejzaż regionu.

Z ogromną przyjemności zapraszamy Państwa na prezentacje.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.
Do zobaczenia w przepięknej "Rusałce". Podana cena jest wartością brutto z podatkiem vat 23% - Bardzo ważna informacja dla inwestorów.
Cena podlega negocjacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń