Kontakt

Duży Lokal 480m2 w centrum miasta Stronie Śląskie

Stronie Śląskie

690 000 PLN

Cena:
690 000,00 zł
Powierzchnia:
480,00 m2
Cena za m2:
1 437,50 zł
Stan budynku:
Do adaptacji
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4072/3877/OLS
Opis
Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt do adaptacji na dom weselny z bazą noclegową lub inną działalność usługową.
Położony w samym centrum miasteczka Stronie Śląskie.

Obiekt składa się z dużej sali z barkiem i kominkiem, mniejszej sali, kuchni spełniającej wszystkie wymogi sanepidu, Sali bilardowej oraz wielu pomieszczeń jeszcze nie zaadoptowanych, w których można zrobić bazę noclegową lub inne lokale według uznania i własnego pomysłu.

Prezentowany obiekt stanowi idealny kapitał inwestycyjny.
Idealny pod sale weselną z noclegami, pensjonat, restaurację…

Obiekt zlokalizowany jest w Stroniu Śląskim, górskim miasteczku otoczonym wieloma szlakami turystycznymi, ścieżkami przyrodniczymi, trasami rowerowymi. O każdej porze roku jest to idealne miejsce dla miłośników gór, chcących odpocząć od zgiełku dużego miasta i codzienności.
Okres letni – miejsce idealne do organizacji przyjęć weselnych z noclegami. Stronie Śląskie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród nowożeńców.
Okres zimowy stanowi z kolei doskonała bazę wypadową dla narciarzy, gdyż oddalony jest o zaledwie kilka kilometrów od wyciągu narciarskiego w Czarnej Górze.
Po więcej informacji technicznych zapraszamy do kontaktu z nami:
Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko ul. Okrzei 11/1b 57-300 Kłodzko

Opiekun nieruchomości
Filip Hoszowski
tel. 725022207

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń