Kontakt

Magazyn – Pilica

Pilica zobacz na mapie

2 500 000 PLN

Cena:
2 500 000,00 zł
Powierzchnia:
1 300,00 m2
Cena za m2:
1 923,08 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
537/3877/OHS
Opis
Szanowni Państwo!

Posiadamy do sprzedania teren inwestycyjno - produkcyjny w miejscowości Szyce, wraz z budynkiem biurowym, socjalnym oraz halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 1300m2, na działce 5552 m2.

W planie zagospodarowania przestrzennego teren zapisany jako : 11.P - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.
Na chwilę obecną jest prowadzona działalność w zakresie zbierania odpadów innych niż niebezpieczne oraz odzysk odpadów z gumy i drewna.

Cały teren jest ogrodzony, monitorowany i odwodniony. Pomieszczenia socjalne, gospodarcze oraz biurowe są świeżo po remoncie i przystosowane do najnowszych przepisów. Ogrzewanie centralne węglowe.

Na terenie obiektu istnieje możliwość prowadzenia bardzo szerokiej działalności typu:

zbieranie, magazynowanie i przerób odpadów (innych niż niebezpieczne)
skup, sprzedaż oraz przerób złomu
skład opałowy
skład nawozów sztucznych
stacja demontażu pojazdów
skład budowlany
i wiele innych.


Na nieruchomości znajdują się zabudowania:

budynek biurowy o powierzchni 118 m2
hala produkcyjna o powierzchni 490 m2
budynek socjalny o powierzchni 187 m2
budynek gospodarczy o powierzchni 98 m2
hala produkcyjna o powierzchni 385 m2
budynek wagowy o powierzchni 15,5 m2
waga samochodowa
słupowa stacja transformatorowa
odwodnienie liniowe
osadnik
separator substancji ropopochodnych
zbiornik chłonny.

Obiekt godny zainteresowania! Zapraszam do obejrzenia!

Kontakt:
Klaudia Sikorska – Maciąg
PÓŁNOC Nieruchomości Wolbrom
tel: 516 025 585
e-mail: kmaciag@polnoc.pl

W ofercie biura posiadamy również doradztwo kredytowe oraz wycenę nieruchomości. Zapewnimy kompleksową obsługę dotyczącą realizacji transakcji oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z nieruchomością.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń